Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15846) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Podwodny dron pomógł znaleźć ciało zaginio ... (0)Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe po rocznej p ... (2)

Grodziec. Powstaje olbrzymia wiata w Ośrodku Edukacji Leśnej

Dodano: 29.11.2020 15:22
Źródło: LM.pl

Nawet pół tysiąca osób zmieści się w wiacie, która powstaje na terenie Nadleśnictwa Grodziec. To część projektu „Samorządy i Lasy Państwowe – razem dla grodzieckiej przyrody”.

Olbrzymia wiata stanowić będzie element istniejącego Ośrodka Edukacji Leśnej i służyć będzie realizacji celów edukacyjnych oraz lokalnych wydarzeń. Prace budowlane trwają. Inwestycja pochłonie blisko 750 tys. zł.

To już drugie zadanie realizowane przez gminę Grodziec, powiat koniński i Nadleśnictwo Grodziec w ramach projektu wartego 1,2 mln zł. W ubiegłym roku za prawie 250 tys. zł wybudowana została ścieżka edukacyjna przy ul. Leśnej w Grodźcu oraz kanalizacja deszczowa na tym odcinku za blisko 350 tys. zł.

- Przed partnerami jeszcze wyposażenie ścieżki edukacyjnej w elementy małej architektury oraz budowa terenowych punktów edukacyjnych i wyposażenie ścieżek spacerowych na terenie gminy. Projekt zakłada także organizację wycieczek oraz warsztatów dla dzieci i młodzieży z zakresu edukacji ekologicznej – informuje Urząd Gminy w Grodźcu.

Celem projektu jest m.in. podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw ekologicznych mieszkańców gminy Grodziec i powiatu konińskiego.

fot. grodziec.pl

  • Grodziec. Powstaje olbrzymia wiata w Ośrodku Edukacji Leśnej
  • Grodziec. Powstaje olbrzymia wiata w Ośrodku Edukacji Leśnej
  • Grodziec. Powstaje olbrzymia wiata w Ośrodku Edukacji Leśnej
  • Grodziec. Powstaje olbrzymia wiata w Ośrodku Edukacji Leśnej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.