Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17290) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Zaproszenie na Niedzielę Biblijną do licheńskiego sanktuarium

Dodano: 18.04.2021 09:21

Niedzielę Biblijna rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W licheńskim sanktuarium zainaugurowana zostanie uroczyście podczas mszy o godz. 12.00.

Po Eucharystii, od godz. 13.15 do 15.00 odbędzie się V Narodowe Czytanie Pisma Świętego. W tym roku czytana będzie Ewangelia według św. Marka. O godz. 11.00 można wysłuchać katechezy pt. „Jak czytać Pismo Święte w codzienności”, którą wygłosi ks. Jarosław Hybza MIC, sanktuaryjny duszpasterz.

Motywem przewodnim tegorocznego Tygodnia Biblijnego są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Nawiązują do tematu całego roku duszpasterskiego Kościoła w Polsce, w którym rozważa się tajemnicę Eucharystii jako Wieczerzy Pańskiej.

Wydarzenie będzie transmitowane w mediach sanktuaryjnych. 

  • Zaproszenie na Niedzielę Biblijną w licheńskim sanktuarium

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   sanktuarium,   niedziela biblijna,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Księża zachęcają do czytania Pisma Świętego, naprawdę ? Dawniej katolikowi nie wolno było czytać Biblii, bo mógłby się dowiedzieć prawdy i odejść z Kościoła Katolickiego.
Dodano: 18.04.2021 17:07    Przez: Chrześcijanin
Słowem Bożym karmimy się codziennie, przez 365 dni w roku. Ile czasu poświęcamy na oglądanie bzdetów w telewizji a ilu na Słowo Boże w ciągu dnia ? Bóg czeka na to abyśmy się karmili Jego Słowem dla wzmocnienia naszego ducha. "Nie samym chlebem człowiek żyje, lecz każdym Słowem, które pochodzi z ust Bożych".
Dodano: 18.04.2021 17:11    Przez: Chrześcijanin
Czytaj Pismo Święte a dowiesz się prawdy i zrozumiesz, że księża głoszą nieprawdę. Nowy Testament powinien być codziennym pokarmem duchowym dla chrześcijanina. Jeśli poznasz prawdę Słowa Bożego, to zrozumiesz, że Kościół Katolicki do szczęścia ci nie jest potrzebny, bo zbawienie Bóg nam daje tylko w swoim Synu, w Jezusie Chrystusie.
Dodano: 18.04.2021 17:19    Przez: Chrześcijanin
avatar czytaj te wszystkie testamenta - głupi byłeś , głupszy będziesz....
Dodano: 19.04.2021 11:15    Przez: zx
Mnie się podoba fragment z Dziejów Apostolskich,kiedy Ananiasz i Safira sprzedali swój majątek i przynieśli całą kase Piotrowi.A tego Duch święty oświecił i powiedział-oszuści,gdzie reszta kasy? (Bo zostawili sobie trochę na wszelki wypadek).I poraził ich ogniem niebieskim na śmierć.Módlmy sie.
Dodano: 19.04.2021 19:46    Przez: uciekinier z hodowli

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.