Dzisiaj jest wtorek 19 marca 2019, imieniny: Józefa, Bogdana, Laili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22227) SPORT FORUM FIRMY (5310) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 2oC
Jutropogoda
8 / 7oC
Pojutrzepogoda
11 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (6)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

W klubie zdrowia

Dodano: 10.05.2013 11:25

Jak powstają nowotwory? Czy to, co jemy, ma związek z chorobami nowotworowymi? Czy odpowiednia dieta może uchronić palaczy przed rakiem płuc? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas jednego ze spotkań, które zorganizuje filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Koninie.

Już w sobotę, 11 maja, wolontariusze zapraszają na spotkanie klubu zdrowia zatytułowane "Rak a dieta". Gościem będzie Jerzy Gubernator, pracownik naukowy Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego, który od szeregu lat zajmuje się nowymi sposobami walki z nowotworami poprzez zastosowanie najnowocześniejszych metod naukowych. Odpowie on m.in. na pytania: jak powstają nowotwory? Czy to, co jemy, ma związek z chorobami nowotworowymi? Czy odpowiednia dieta może uchronić palaczy przed rakiem płuc?

Z kolei od 13 do 16 maja, filia ChSCh w Koninie wraz ze Stowarzyszeniem Promocji Zdrowego Stylu Życia zapraszają na warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania. Program poprowadzi promotor zdrowia Agata Radosh, która przez cztery kolejne dni spotkań opowie m.in. o tradycjach i nawykach żywieniowych Polaków (i ich zdrowotnych konsekwencjach), o wpływie diety na choroby cywilizacyjne oraz o zasadach planowania posiłków. Wolontariusze zademonstrują, jak przygotować smaczne potrawy bez cholesterolu i tłuszczów nasyconych. Każde spotkanie zakończy degustacja.

Wszystkie powyższe spotkania będą bezpłatne i odbywać się będą w Klubie Energetyk, przy ul. Przemysłowej 3d w Koninie. Początek wszystkich zajęć (klub zdrowia i Szkoła Zdrowego Gotowania) o godz. 18.00.

  • W klubie zdrowia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:klub zdrowia,   ChSCh filia w Koninie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Tu musi być drugie dno.
Dodano: 10.05.2013 11:54    Przez: ~darmo boli gardło
reklamują sektę - bleeee
Dodano: 10.05.2013 12:37    Przez: ~bleeee
Jurek został gubernatorem.
Dodano: 10.05.2013 12:52    Przez: ~Karierowicz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.