Dzisiaj jest poniedziałek 2 sierpnia 2021, imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15481) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
21 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbowali powstrzymać Olimpię. Udało się tylko prz ... (0)Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)

W klubie zdrowia

Dodano: 10.05.2013 11:25

Jak powstają nowotwory? Czy to, co jemy, ma związek z chorobami nowotworowymi? Czy odpowiednia dieta może uchronić palaczy przed rakiem płuc? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas jednego ze spotkań, które zorganizuje filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Koninie.

Już w sobotę, 11 maja, wolontariusze zapraszają na spotkanie klubu zdrowia zatytułowane "Rak a dieta". Gościem będzie Jerzy Gubernator, pracownik naukowy Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego, który od szeregu lat zajmuje się nowymi sposobami walki z nowotworami poprzez zastosowanie najnowocześniejszych metod naukowych. Odpowie on m.in. na pytania: jak powstają nowotwory? Czy to, co jemy, ma związek z chorobami nowotworowymi? Czy odpowiednia dieta może uchronić palaczy przed rakiem płuc?

Z kolei od 13 do 16 maja, filia ChSCh w Koninie wraz ze Stowarzyszeniem Promocji Zdrowego Stylu Życia zapraszają na warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania. Program poprowadzi promotor zdrowia Agata Radosh, która przez cztery kolejne dni spotkań opowie m.in. o tradycjach i nawykach żywieniowych Polaków (i ich zdrowotnych konsekwencjach), o wpływie diety na choroby cywilizacyjne oraz o zasadach planowania posiłków. Wolontariusze zademonstrują, jak przygotować smaczne potrawy bez cholesterolu i tłuszczów nasyconych. Każde spotkanie zakończy degustacja.

Wszystkie powyższe spotkania będą bezpłatne i odbywać się będą w Klubie Energetyk, przy ul. Przemysłowej 3d w Koninie. Początek wszystkich zajęć (klub zdrowia i Szkoła Zdrowego Gotowania) o godz. 18.00.

  • W klubie zdrowia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:klub zdrowia,   ChSCh filia w Koninie,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tu musi być drugie dno.
Dodano: 10.05.2013 11:54    Przez: ~darmo boli gardło
reklamują sektę - bleeee
Dodano: 10.05.2013 12:37    Przez: ~bleeee
Jurek został gubernatorem.
Dodano: 10.05.2013 12:52    Przez: ~Karierowicz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.