Dzisiaj jest niedziela 25 czerwca 2017, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24563) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Powiatowe Dni Rodziny i Seniora, czyli międzypokoleniow ... (2)Medyk Konin jedzie na Wyspy Brytyjskie. Trudne losowani ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPaT wystartował!

PaT wystartował!

Dodano: 02.07.2014 21:10

Do Konina zjechały setki młodych ludzi z całej Polski. Ruszył IX Przystanek PaT.

W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie otwarto oficjalnie IX Przystanek PaT. Od dzisiaj przez najbliższych kilka dni w ramach akcji „Profilaktyka a Ty” młodzież będzie spotykać się z rówieśnikami i rozmawiać z nimi o uzależnieniach. Dodatkowo młodzi ludzie uczestniczyć będą w warsztatach i koncertach.

Przystanek zakończy PaTosfera. W najbliższą sobotę 5 lipca na konińskim placu Wolności o godz. 9.30 ruszą Warsztaty z Mistrzami. Nie zabraknie warsztatów wokalnych, teatralno-lalkarskich, bębniarskich i sztuki ulicy. Będzie też koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Policji z Warszawy, wielkie czytanie Konwencji o Prawach Dziecka i pokazy akrobatyczne. Ulicami Konina przemaszeruje również barwny korowód. 

  • PaT wystartował!
  • PaT wystartował!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:IX Przystanek PaT,   Profilaktyka a Ty,   PaT w Koninie,   policja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Cienizna Lm. co to jest PaT czt PATOPOGICZNY matriał Słabo ????
Dodano: 02.07.2014 21:33    Przez: ~pat
Zwiększony popyt na narkotyki, dopalacze, alkohol i środki przeciw ciążowe. Brać te dziewuchy na warsztat. Niech bębnią. Policja niech gra. Mało mamy policjantów na ulicach. W budynkach Konina ponad 100.
Dodano: 02.07.2014 21:35    Przez: ~Qń
ciekawe ilu zakapowali
Dodano: 02.07.2014 22:02    Przez: ~alladin
Aby tylko ten oszust ryczący, trzęsący, skaczący, tańczący, podskakujący, rechoczący w czerwonych portkach, no ten od seksu, alkoholu i narkotyków łowsiok tu nie przyjechał, bo wtedy się zacznie "Róbta co chceta" !!!
Dodano: 02.07.2014 22:27    Przez: ~alojzy
Fajny pomysł (a jeśli przedmówcy mają ochotę ćpać to chyba nie potrzebujecie do tego zachęty?). Cokolwiek nie dzieje się w naszym mieście hejterom się nie pasuje, wyjątkowo trudni krytycy, z którymi na szczęście nikt mądry się kompletnie nie liczy. Banda nierobów, którzy z braku laku i nadmiaru wolnego czasu coś tam napisać muszą. żal... Projekt rewelacja:-)
Dodano: 02.07.2014 23:18    Przez: ~MO
Młodym w okresie wakacji zorganizowac czasowe miejsca do pracy by mogli zarobic na wojaże- wakacyjne-wyjazdy zagraniczne , by mogli zwiedzić świat . A NIE CZYNIĆ OKAZJE DO DYSTRYBUCJI PROCHÓW -DOPALACZY do imprezowania...Własnymi silami niech zarobią kase to docenią wartoścć pieniędzy. Obecnie maja za dobrze i poprzewracane w głowach..
Dodano: 03.07.2014 02:12    Przez: ~Pionir
Przecież są Ochotnicze Hufce Pracy które organizują prace sezonową ja sam z takiej skorzystałem ,wyjechałem na miesiąc na Węgry,prawda jest taka że teraz młodym się nie chce pracować bo po co jak tatuś i mamusia na wszystko da.Jeździłem parę lat a to na zbiory truskawek,a to na czereśnie przynajmniej mam ta satysfakcję ze sam zarobiłem na swoje wakacje.
Dodano: 03.07.2014 07:23    Przez: ~realista
A Ja tam przyszedłem calkiem zjarany :P
Dodano: 03.07.2014 05:16    Przez: Lokuspokus
och... jesteś taki alternatywny i odważny! zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie! To z pewnością prawda! Wcale nie jesteś dzieciakiem który chce sie lansować w internecie pisząc komentarze czego to on niby nie zrobił. Zostań moim idolem! Na pewno tak daleko zajdziesz w swoim życiu! :)
Dodano: 07.07.2014 15:38    Przez: ~hanys
Czyli co? Będą szkolić jak się uzależnić?
Dodano: 03.07.2014 07:53    Przez: ~kroton
patologia
Dodano: 03.07.2014 08:39    Przez: ~dawid szmulski
Uczestnicy PaT wypowiadają się pogardliwie o ludziach uzależnionych - biorących, pijących ale sami też sporo za uszami mają np. są uzależnieni od głośnej muzyki i za nic mają tych którym łomot nie odpowiada. Od rana ich słyszę (odległość ok 500 m). W auli są warunki do tego aby bawić się bez dręczenia innych, ale widać to zbyt trudne do ogarnięcia dla uczestników mówiących o kulturze bawienia się.
Dodano: 03.07.2014 12:23    Przez: ~JA
1 z 2
12>>