Dzisiaj jest środa 26 lutego 2020, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20679) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
4 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

Wilczyn rządził w Kleczewie

Dodano: 11.08.2014 12:50
Źródło: LM.pl

Tomasz Robak i Michał Muszyński zwyciężyli w klasyfikacji generalnej XV Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej, rozgrywanego w Kleczewie. Para siatkarzy z Wilczyna wygrała również trzeci turniej cyklu, który odbył się w niedzielę w Parku Sportu i Rekreacji.

Cykl turniejów siatkarskich składał się z trzech zawodów. Pierwsze z nich odbyły się pod koniec czerwca w Trębach Starych i triumfowali w nich Tomasz Robak i Michał Muszyński. Drugi turniej, rozgrywany w połowie lipca, wygrała para z Kalisza – Mateusz Skadłubowicz i Michał Wroniecki. Te zawody, jaki i trzeci turniej, odbywały się na nowo wybudowanych boiskach w Parku Sportu i Rekreacji w Kleczewie.

- Zaczęliśmy przygotowania do hali i przez cały tydzień nie odbijałem piłki od plaży. Przygotowanie fizyczne jest dosyć dobre, więc do finału powinniśmy dojść – mówił podczas turnieju Tomasz Robak. Zawodnicy w niedzielę musieli zmagać się nie tylko ze sobą, ale również z wysokimi temperaturami – Dzisiaj jest zdecydowanie za gorąco na granie. Warunki są jednak takie same dla każdego, zobaczymy, kto zachowa więcej sił.

W niedzielnym turnieju wystartowało trzynaście par, w tym faworyci z Wilczyna. Ostatecznie po raz drugi wygrała drużyna Tomasz Robak – Michał Muszyński, zapewniając tym sobie również pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu w niedzielę uplasowała się druga para siatkarzy z Wilczyna – Karol Szlecht i Damian Kotecki. Trzecie miejsce zajęli Damian Mierzejewski i Damian Marcjan z Giewartowa.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęli Robak i Muszyński z dorobkiem 295 pkt. Na drugim miejscu z 275,5 pkt. sklasyfikowani zostali Mierzejewski i Marcjan. Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Damian Nowak i Paweł Michalski z Wilczyna z 255 pkt. na koncie. Łącznie w ostatecznej klasyfikacji znalazło się dziewiętnaście drużyn.

 • Wilczyn rządził w Kleczewie
 • Wilczyn rządził w Kleczewie
 • DSC_0530
 • DSC_0533
 • DSC_0534
 • DSC_0535
 • DSC_0537
 • DSC_0540
 • DSC_0541
 • DSC_0545
 • DSC_0548
 • DSC_0549
 • DSC_0550
 • DSC_0551

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kibiców tłumy.Zainteresowanie ogromne.
Dodano: 11.08.2014 13:52    Przez: ~Jaś Fasola
Wilczyn najlepszy!!!! Jak zwykle😊
Dodano: 11.08.2014 22:50    Przez: ~basiunia
A dzień wcześniej na spocie samochodowym w Kleczewie boisk i kajaków nie chcieli udostępnić dla ich uczestników...I gdzie tu dostępność obiektów sportowych dla wszystkich???
Dodano: 12.08.2014 08:51    Przez: ~Ostatni sprawiedliwy
jaki spot samochodowy? przyjechaliście sobie postać na parkingu i to z partyzanta w godzinach kiedy pracownicy kończyli robotę i zostawili przygotowane na następny dzień boiska na zaczynający się od rana turniej wiec o co macie żal. Zorganizujcie zlot z prawdziwego zdarzenia zarezerwujcie obiekt a nie zjazd na parking tymi gruzami "wszystkich" marek
Dodano: 13.08.2014 01:23    Przez: ~siatkarz
jaki spot? chyba szrot hahah z najbardziej wypasioną furę należy uznać tą starą x5 którą koleś pożyczył od taty reszta to gruz który się ledwo dokulał stawiacie te kupki złomu na parkingu, nie zastanawiając się że łamiecie uchwałę o zaśmiecaniu ;)
Dodano: 13.08.2014 01:28    Przez: ~;)
o, i moja ulubiona gimbaza znów daje znać o sobie, ludzie z mózgami wielkości orzeszka laskowego, nie macie nic do przekazania to lepiej się nie udzielajcie prymitywy
Dodano: 13.08.2014 10:07    Przez: ~do dwu poprzedników
do "Jaś Fasola"Mi się chyba wydaje, że to było od rana do popołudnia, więc chyba dlatego takie zainteresowanie.
Dodano: 20.08.2014 01:41    Przez: ~mhmmmm

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.