Dzisiaj jest środa 26 lutego 2020, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20679) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
4 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 13.12.2014 14:23

Nasza kamera zajrzała do schroniska dla zwierząt w Koninie. Przed bramą stanął wielki namiot, gdzie każdy mógł dzisiaj w przedświątecznej akcji wesprzeć schronisko.

Akcja trwa dziś do godziny 16.00. Zapraszamy!

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

WIDZĘ TŁUMY BYŁY I NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ ZE TAK MAŁO LUDZI JAK NAWET PLAKATÓW NIGDZIE NIE BYŁO ANI INFORMACJI GDZIEKOLWIEK
Dodano: 13.12.2014 14:44    Przez: ~DO_ORGANIZACJI
Szkoda,że nie widziałam o tej akcji !!!
Dodano: 13.12.2014 15:51    Przez: ~R
super pomysł oby więcej takich akcji..pomagajmy zwierzakom i dajmy im kochający dom a odwdzięczą się bezgraniczną miłością.Najpiękniejszy prezent na święta..nowy członek rodziny...dom bez zwierzaka to nie dom...
Dodano: 13.12.2014 14:34    Przez: ~miłośnik zwierzakó ...
Takie wiadomości trzeba pisać z wyprzedzeniem a nie na godzinę przed końcem.
Dodano: 13.12.2014 17:12    Przez: ~fx
Staroście Bielikowi uchwalili gaże ponad 12 tysięcy złotych, nie licząc reprezentacyjnego to proszę wysłać tam dobrego wolentariusza to maże pan STAROSTA dla zwierzaczków coś odpali na wigilje,- albo i nie odpali.
Dodano: 13.12.2014 18:26    Przez: ~zu-za

KOMENTARZE

W końcu to schronisko jakoś działa. Wiadomo , ze idealnie nie jest ale coś robią. Prezes pełni funkcję społecznie ( w odróżnieniu od poprzedniego) i promuje schronisko na różne sposoby. Zumba dla schroniska czy teraz ta wigilia. Tak trzymajcie !
Dodano: 13.12.2014 20:12    Przez: ~Zwierzolub
Pomysłodawcą festynu byla wolontariuszka i psia psycholog Marzena a pani prezes wyrazila zgode, to tak dla wiadomosci
Dodano: 13.12.2014 22:43    Przez: ~wolontariusz
Hodowcy psów zajmijcie się tym. Zajmijcie się swymi psubratami. Te sukinsyny oczekują od was opieki. Każdy futer zapchlony ma prawo mieć opiekuna. Nie wyrzucajcie psów do lasu, nie wiążcie ich krótkim drutem do drzewa. Dajcie im jeść i wody. Zbierajcie psie odchody. Wyprowadzajcie psy na długie spacery, wybiegi, nawet 30 km dziennie. Nie krytykujcie mnie, gdyż ja lubię psy a psy lubią mnie. Ponieważ nie mam warunków do utrzymania psa więc nie mam psubrata.
Dodano: 13.12.2014 21:49    Przez: ~Azorek
13 LAT TEMU WZIELAM KITKE MAM JA DO DZIS POZNIEJ CHCIALAM DRUGIEGO KOTKA ALE SA PROBLEMY TAKIE JEST NASZE SCHRONISKO SYF MOJE SKARBIE BYLO CHORE BIEDNE. NIE MA SZ SZEPIEN . OPOWIADAJA BZDETY. ZWIERZAKJI SA CHORE I TRZEBA W YDAC KUPE KASY ZEBY KITKEK BYL ZDROWY
Dodano: 14.12.2014 01:46    Przez: ~MAMUSKA
Jak to sama pani ujela, to bylo 13 lat temu... Nawet zwierzeta z rodowadami, z dobrej hodowli bywaja chore i trzeba je leczyc przez cale zycie..Mam 3 cudowne pieski ze schroniska i wszystkie ciesza sie dobrym zdrowiem. :)
Dodano: 15.12.2014 18:40    Przez: ~Wolontariuszka
a gdzie kotki, czemu ich nie ma niewazne
Dodano: 14.12.2014 01:50    Przez: ~psik
mam zle zdanie sa chore zwirzakikupe kasy trzeba wydac na kitke zeby byla zdrowa
Dodano: 14.12.2014 01:53    Przez: ~kitka
lm zly portal
Dodano: 14.12.2014 02:09    Przez: ~gest
Zbliza sie coroczny konkurs na prowadzenie schroniska to i toz sobie przypomnial ze ma schronisko pod swoja opieka i nagle cos sie dzieje. Trzeba sie pokazac, no tak. Malo sprytne ale naiwni sie nabiora ;)
Dodano: 14.12.2014 21:32    Przez: ~fanka
Ta akcja nie ma NIC wspolnego z TOZem. Pani Marzenna zorganizowala ta wigile by pomoc zwierzakom i zainteresowac mieszkancow i wladze Konina warunkami w jakich zyja zwierzeta. Akcja miala pomoc schronisku a nie tozu.. Wladzy miasta powinny sie wstydzic za takie schronisko. Prosze zbedne komentarze zachowac dla siebie. :)
Dodano: 15.12.2014 18:37    Przez: ~Wolontariuszka
Szkoda,że nic nie wiedziałam mam pieska ze schroniska i na pewno wsparłabym pozostałe.Widziałam warunki w jakich żyją zwierzaki a jakie wygłodzone.Mój pies na początku odgryzł by mi rękę jak bym zabrała kawałek karmy. Zbyt mała reklama!
Dodano: 14.12.2014 23:44    Przez: ~ulubienica zwierzakó ...
2 z 2
<<12