Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościInteligentny zamek do drzwi – gdzie kupić i komu zlecić montaż?

Inteligentny zamek do drzwi – gdzie kupić i komu zlecić montaż?

Materiał promocyjny

Dodano:
Inteligentny zamek do drzwi – gdzie kupić i komu zlecić montaż?
materiał promocyjny

Rozwój technologii widoczny jest w każdej dziedzinie życia. Przekłada się on również na systemy zabezpieczeń i zamków, które dzięki nowym rozwiązaniom stają się coraz wygodniejsze w użytkowaniu i umożliwiają dowolne sterowanie dostępem do konkretnych pomieszczeń. Dlaczego warto postawić na inteligentny zamek do drzwi i komu zlecić jego montaż? Odpowiedzi zawarliśmy w naszym artykule!

Inteligentny zamek do drzwi – dlaczego warto?

Inteligentne zamki do drzwi są urządzeniami, które sprawdzają się zarówno w biurach czy lokalach usługowych, jak i domach lub mieszkaniach. Znajdują one również zastosowanie w przypadku domów wynajmowanych krótkoterminowo. Wykorzystują łączność z Wi-Fi bądź Bluetooth i umożliwiają sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, dzięki czemu możliwe jest zamykanie oraz otwieranie drzwi posiadanym przez nas smartfonem. Wiele modeli inteligentnych zamków do drzwi jest także wyposażonych w opcję otwierania za pomocą odcisków palców, karty czy specjalnego kodu. Użytkownicy mogą dowolnie zdecydować, na które rozwiązanie chcą postawić.

Zamki do drzwi typu SmartLock zapewniają wiele możliwości, a także korzyści. Przede wszystkim niosą ze sobą wygodę, gdyż zdejmują z użytkownika konieczność posiadania kluczy, których poszukiwania w torebce lub plecaku zajmuje często sporo czasu. To również komfortowe rozwiązanie zawsze wtedy, gdy musimy otworzyć drzwi, a mamy zajęte ręce przez bagaże czy siatki z zakupami bądź gdy wychodzimy z domu w dużym pośpiechu. Drzwi ryglowane są bowiem automatycznie. Inteligentny zamek to także wyższy poziom bezpieczeństwa, ponieważ tradycyjne klucze można z łatwością zgubić lub mogą one zostać skradzione.

Inteligentne zamki do drzwi umożliwiają również zdalne sterowanie dostępem do naszego domu lub biura z dowolnego miejsc na świecie. Możemy otworzyć drzwi nawet wtedy, gdy przebywamy na urlopie. Co więcej, możliwe jest ustalanie konkretnych dostępów w określonych godzinach, a także monitorowanie aktywności, czyli posiadanie historii o zamykaniu i otwieraniu drzwi.

Warto również wiedzieć, że zamki elektroniczne zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ są one oparte na technologii, która wykorzystywana jest w bankowości internetowej. System uwierzytelniania jest dwuetapowy, a w razie zgubienia bądź kradzieży telefonu można w łatwy sposób dezaktywować aplikację.

Montaż inteligentnych zamków w drzwiach – komu zlecić?

Wymiana zamka w drzwiach na inteligentne rozwiązania to sposób na zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa we własnym domu. Do realizacji tego rodzaju prac warto wezwać ekspertów, którzy nie tylko pomogą w dopasowaniu systemu do potrzeb oraz miejsca montażu, lecz również zajmą się wykonaniem usługi w profesjonalny sposób.

Montażem zamków typu SmartLock, zarówno dla klientów prywatnych, jak i klientów biznesowych, zajmuje się działające w całej Polsce Pogotowie zamkowe - https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl/. Zatrudnieni w nim specjaliści to ślusarze z wieloletnim doświadczeniem i praktyką zawodową w zakresie zakładania inteligentnych zamków, które montowali w wielu domach, lokalach usługowych, sieciach handlowych, biurowcach i hotelach. Współpraca z Pogotowiem zamkowym to gwarancja zrealizowania usługi na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej na temat:dom, mieszkanie, bezpieczeństwo
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole