Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościJak ubrać chłopca do szkoły?

Jak ubrać chłopca do szkoły?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jak ubrać chłopca do szkoły?
Materiał promocyjny

Pozornie może się wydawać, że skompletowanie codziennej garderoby dla urwisa w wieku szkolnym jest zadaniem prostym. W praktyce jednak różnie z tym bywa. Ubierając dziecko do szkoły, trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko wygodę chłopca i jego oczekiwania, ale również coś, co moglibyśmy nazwać „szkolnym dress-code’em”. Jak w takim razie ubrać synka do szkoły, by on sam czuł się wygodnie, a nauczyciele nie przeżyli szoku? ? Na to pytanie odpowiadamy wspólnie z marką Lemon Explore.

Bluzy, koszulki i spodnie chłopięce od Lemon Explore – mundurki to przeszłość, ale mówią co nieco o szkolnym dress-codzie

Chociaż obecnie szkolne mundurki wydają się czymś z innej epoki, w rzeczywistości miała z nim styczność znaczna część społeczeństwa. W końcu w szkolnych mundurkach chodzili nie tylko nasi dziadkowie i babcie po II wojnie światowej. Szkolne fartuchy zwane chałatami towarzyszyły uczniom w latach 50., mundurki noszono w latach 70., a roczny epizod ze szkolnymi, inspirowanymi mundurkami kamizelkami zanotowali nawet gimnazjaliści w roku szkolnym 2007-08.

Obecnie mundurki to (w większości szkół) przeszłość, ale ich echa nadal pobrzmiewają w szkolnym dress-codzie. Chociaż to, w co może się ubrać uczeń, zależy w dużej mierze od regulaminu szkoły, generalnie od uczniowskiego stroju oczekuje się tego, co mundurek miał reprezentować:

  • czystość i estetykę,
  • umiarkowanie w kolorze i powściągliwość w ekspresyjnym uzewnętrznianiu swojego stylu, zwłaszcza gdy mógłby on budzić kontrowersje,
  • szacunek dla instytucji szkolnej i kadry nauczycielskiej.

To oczywiście nie oznacza, że uczeń musi chodzić w białej koszuli i swetrze z dekoltem w serek. Większość szkół bez najmniejszych problemów akceptuje strój, który moglibyśmy nazwać codziennym. Koszulki i bluzy chłopięce od Lemon Explore będą tu jak najbardziej dobrym wyborem.

Koszulki chłopięce producenta Lemon Explore – idealne do szkoły

Dziś uczniowie z reguły mogą też ubiorem wyrażać siebie – choć, rzecz jasna, w granicach rozsądku. Z tego powodu znakomitym rozwiązaniem mogą być koszulki chłopięce producenta Lemon Explore z nadrukami sportowymi. Większość nadruków jest akceptowana przez dyrekcję i nauczycieli, a wystrzegać należy się nadruków i haseł, które mogą zostać uznane za wulgarne, obraźliwe i prowokujące.

Ułożeni chłopcy i nastolatkowie, którzy nie szukają awantur i prowokacji, nie powinni mieć najmniejszego problemu ze skompletowaniem szkolnej garderoby. Należy jednak wystrzegać się bezrękawników i szortów, których nie należy nosić poza salą gimnastyczną.

Spodnie, koszulki i bluzy chłopięce Lemon Explore – wygoda i komfort

O czym należy pamiętać poza dress-code’em? O komforcie urwisa! Najlepiej, jeśli kupowane ubrania, takie jak bluzy, koszulki czy spodnie chłopięce od Lemon Explore, są wykonane z bawełny. Nie podrażnia ona skóry i przepuszcza powietrze, a co za tym idzie, doskonale nadaje się na kilkugodzinny pobyt w szkole. Oczywiście dopuszczalne są kilku-kilkunastoprocentowe domieszki syntetyków, takich jak poliester czy elastan.

Wysokiej jakości, modne koszulki, spodnie i bluzy codzienne dla chłopców znajdziesz w sklepie internetowym lemonexplore.com!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole