Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKleczew. Jest kolejny kandydat na burmistrza. Startował już wcześniej

Kleczew. Jest kolejny kandydat na burmistrza. Startował już wcześniej

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kleczew. Jest kolejny kandydat na burmistrza. Startował już wcześniej
Kleczew

Krzysztof Kwiatkowski jest trzecim kandydatem, który oficjalnie potwierdził swój start w wyborach na burmistrza Kleczewa. Ma przedstawić również swoich kandydatów na radnych.

Swoją decyzję o starcie w wyborach na burmistrza Kleczewa Krzysztof Kwiatkowski ogłosił na FB. – Moje bezpartyjne doświadczenie samorządowe oraz szacunek wobec ludzi są dziś ogromnym fundamentem, na którym chcę budować lepszą przyszłość dla naszej społeczności. Jestem gotowy do podejmowania trudnych wyzwań i realizowania ambitnych celów – napisał.

Jak zapowiedział, w najbliższych dniach przedstawi kandydatów na radnych, którzy będą startowali z jego komitetu Przyszłość 24 Krzysztofa Kwiatkowskiego. – Nasza strategia na Radę Miasta, będzie zaskoczeniem – zapowiedział. Wśród priorytetów na najbliższą kadencję wymienił rozwój kultury, sportu i turystyki, wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców, rolników oraz rozwój edukacji.

Krzysztof Kwiatkowski w latach 2010 – 2018 był radnym Kleczewa. W 2018 r. po raz pierwszy wystartował w wyborach na burmistrza, zdobywając 1282 głosy (24,01%) i zajmując trzecie miejsce za Mariuszem Musiałowskim (51,12%) i Markiem Wesołowskim (24,87%).

Jest trzecim kandydatem, który oficjalnie potwierdził chęć ubiegania się o fotel burmistrza. Już wcześniej zrobili to obecny włodarz Mariusz Musiałowski (KWW Mariusza Musiałowskiego) i radna powiatowa Anna Woźniak (KWW Anny Woźniak „Razem Dla Dobra Gminy”).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole