Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKleczew. Kolejne warsztaty dla kobiet. O wewnętrznym krytyku, zielarstwie i gimnastyce

Kleczew. Kolejne warsztaty dla kobiet. O wewnętrznym krytyku, zielarstwie i gimnastyce

Materiał promocyjny

Dodano:
Kleczew. Kolejne warsztaty dla kobiet. O wewnętrznym krytyku, zielarstwie i gimnastyce
Materiał promocyjny

Drugie warsztaty z cyklu „Piękno zaczyna się w tobie” odbyły się w piątek w Kleczewie. Ich uczestniczki mogły wysłuchać prelekcji o wewnętrznym krytyku, poznać zielarskie sposoby na dobre zdrowie i poćwiczyć słowiańską gimnastykę.

Uczestniczki warsztatów przywitał burmistrz Mariusz Musiałowski z synem. – Chcieliśmy podziękować wyjątkowym paniom za to, że zechciało się wam tutaj dzisiaj przyjść. Przed chwilą dowiedziałem się, że mamy dzisiaj bierzmowanie, więc mocną konkurencję jeśli chodzi o wydarzenia – przyznał. I podziękował za organizację warsztatów dyrektor Biblioteki – Centrum Kultury Magdalenie Siupie oraz Edycie Musiałowskiej. – Cieszę się, że postanowiłyście docenić te starania – to zawsze jest duże zaangażowanie, ale i wysoki poziom – powiedział do zgromadzonych.

Spotkanie rozpoczęła Karolina Jóźwiak-Rosińska, trenerka z Mental Flow. Opowiadała o „wewnętrznym krytyku” i o tym, czy jest on bardziej naszym przyjacielem, czy wrogiem. Następnie na scenie pojawiła się zielarka Agnieszka Szymczak z prostymi poradami, jak poprawić nasze zdrowie i odporność. Ponadto uczestniczki spotkania mogły poćwiczyć gimnastykę słowiańską razem z Lidjaną Lidią Budnik.

Na wszystkich czekał poczęstunek oraz losowanie nagród. Oprawę muzyczną zapewniła Zuzanna Górecka, uczestniczka The Voice of Kids.

Było to już drugie tego typu wydarzenie w Kleczewie. Prawdopodobnie nie ostatnie – Edyta Musiałowska zachęcała panie do dzielenia się pomysłami na tematy kolejnych warsztatów.

Współorganizatorami wydarzenia były Gmina i Miasto Kleczew, Biblioteka – Centrum Kultury i Edyta Musiałowska z Emanuj Młodością.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole