Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKleczew. Piękno zaczyna się w nich! Pierwsze takie warsztaty w gminie

Kleczew. Piękno zaczyna się w nich! Pierwsze takie warsztaty w gminie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kleczew. Piękno zaczyna się w nich! Pierwsze takie warsztaty w gminie
Kleczew

Poznawanie talentów, rozmowa ze stylistką i prelekcja z psychoterapeutką – tak wyglądały warsztaty rozwojowe dla kobiet, które w piątek odbyły się w Kleczewie. Sala Biblioteki – Centrum Kultury była pełna.

Po raz pierwszy, ale jak deklarowały organizatorki, nie po raz ostatni w Kleczewie odbyły się warsztaty rozwojowe dla kobiet. „Piękno zaczyna się w Tobie” – pod takim hasłem w Bibliotece – Centrum Kultury przeprowadzone zostały warsztaty, prelekcje i pokazy. A wszystko tworzone przez kobiety dla kobiet.

Zawsze tego typu wydarzenia są w większych miejscowościach – Koninie, czy Poznaniu. A takie miejscowości jak Kleczew są pomijane. Chciałam, żeby mieszkankom tej gminy można było zapewnić takie wydarzenie. Kobiety teraz potrzebują czegoś więcej – powiedziała Edyta Musiałowska, pomysłodawczyni warsztatów, właścicielka firmy Emanuj Młodością.

Spotkanie rozpoczęła prelekcja Pauliny Błaszczyk, trenerki GeniusFormula, która opowiadała kobietom o odkrywaniu swoich talentów. Następnie na scenie pojawiła się stylistka Ewelina Kantarowska z My Mania. Była też prelekcja Ingi Kurkiewicz z Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji Kompas i pokaz makijażu w wykonaniu Gabrysia Zamojskiego ze Studia Makijażu Zamojski.

Było też losowanie voucherów i poczęstunek, a przede wszystkim – dobra atmosfera, która przyciągnęła całą salę uczestniczek. – Często zaniedbujemy siebie same. Nie pozwalamy sobie na przyjemności. Przekonania, które zostały nam wpojone przez nasze matki, czy babki, że musimy skupić się na rodzinie i jej się oddać powodują, że zapominamy o sobie. Dlatego chcę przypomnieć paniom, że one też są ważne – powiedziała Edyta Musiałowska.

Współorganizatorami wydarzenia były Gmina i Miasto Kleczew oraz Biblioteka – Centrum Kultury.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole