Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Dodano:
Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

W Koninie nie będzie debaty otwartej przed drugą turą. Kandydat na prezydenta PiS Robert Popkowski odmówił udziału w publicznej konfrontacji z ubiegającym się o reelekcję Piotrem Korytkowskim z KO.

Swoje debaty z udziałem mieszkańców, chciały zorganizować portal LM.pl i Przegląd Koniński. Wobec tego, że Robert Popkowski stwierdził, że nie skorzysta z tych zaproszeń, obie redakcje połączyły siły i zdecydowały się na przygotowanie wspólnej debaty ponad podziałami. Także i z tej propozycji Robert Popkowski nie skorzystał. Chętny do publicznej konfrontacji od początku był natomiast ubiegający się o reelekcję Piotr Korytkowski.

Aby umożliwić wam zadawanie pytań kandydatom na najważniejsze stanowisko w mieście, zdecydowaliśmy się na to, aby zaprosić każdego z osobna do naszej redakcji i oddać ich do dyspozycji internautów. Obaj przyjęli zaproszenie portalu LM.pl. Robert Popkowski pojawi się w naszym studio w najbliższą środę (17 kwietnia) o godzinie 20:00, natomiast Piotr Korytkowski zmierzy się z waszymi pytaniami dzień później (18 kwietnia) również o 20:00. Liczymy na wasz aktywny udział. Będzie to ostatnia okazja przed drugą turą, aby zadać pytania kandydatom. Przypomnijmy, że w pierwszej turze Piotr Korytkowski zdobył 8024 głosów, natomiast Roberta Popkowskiego poparło 6592 wyborców. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole