Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin. Na emeryturze zwiedza świat i chce się tym podzielić

Konin. Na emeryturze zwiedza świat i chce się tym podzielić

Dodano:
Konin. Na emeryturze zwiedza świat i chce się tym podzielić
Biblioteka

W środę, 21 lutego, w konińskiej bibliotece o 11.00 otwarte spotkanie z Teresą Zawadzką. Podróżniczka zabierze gości do Skandynawii.

Od ponad 20 lat  podróżuje po całym świecie bo, jak mówi, bardzo to lubi. Teresa Zawadzka była w Meksyku, Indiach, Azji, Europie ale Polskę też lubi. W Europie nie była tylko w Portugalii. Zostawiła ją sobie jako wisienkę na torcie na zasłużonej emeryturze. Jest pogodna, energiczna, dużo czyta i lubi podróżować. Ciekawa życia, zabawna i bardzo dobrze zorganizowana. Kiedyś była nauczycielką teraz na emeryturze, to ona uczy się od świata. Na wymarzone wyprawy odkłada długo, bo jak mówi, ze skromnej emerytury nie da się za bardzo poszaleć.

– Od zawsze marzyłam, żeby na emeryturze wreszcie pozwiedzać. Zobaczyć miejsca, które znałam tylko z przewodników, opowieści znajomych czy z  telewizora. I choć moja emerytura jest naprawdę mała, jak się czegoś bardzo chce, pieniądze na marzenia zawsze da się zorganizować – zapewnia Teresa Zawadzka.

Wstęp wolny. Wydarzenie odbędzie się w ramach „Laboratorium Dojrzałości” jako pierwsze z trzech spotkań z Teresą Zawadzką. 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole