Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin pełen kobiecości: kultura, rozwój i radość

Konin pełen kobiecości: kultura, rozwój i radość

Dodano:
Konin pełen kobiecości: kultura, rozwój i radość
Dzieje się!

Wielu partnerów i sporo wydarzeń w ramach jednego projektu. Od 6 do 10 marca - Konin Miasto Kobiet.

To nie tylko kino, kawiarnia i spacer, czy kultowe goździki (kwiaty) z rajstopami. To kilka marcowych dni w prezencie dla kobiet. I jak co roku moc atrakcji w pięciu kategoriach: Przystanek Kultura, Postaw na rozwój, Daj się rozpieszczać, Bądź w formie i Żyj kolorowo.  

- Mamy do tego prawo. Podczas tych kilku dni chcemy zrobić coś ważnego dla kobiet. Stąd ciekawe wydarzenia, spotkania, rozmowy, integracja – podkreśliła podczas konferencji prasowej Daria Mach z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, które jest głównym organizatorem marcowego projektu. Ze swoimi propozycjami dołączyło do niego kilkudzisięciu partnerów. – Taki prezent na Dzień Kobiet – podsumował jeden z dziennikarzy, a jego komentarz został przyjęty z entuzjazmem. 

Warto wspomnieć, że autorką tegorocznego plakatu, który firmuje Konin Miasto Kobiet jest Kinga Furmaniak-Pogodska, znana również z Konińskiego Teatru Tańca. Z tej okazji przygotowano także ulotki, które będą dostępne u każdego z partnerów KMK bądź w domu kultury Oskard. Jest tam całe kalendarium, krótkie zapowiedzi i praktyczne informacje o miejscu i czasie, ale nie tylko, także o tym: jak się zapisać, co zrobić, gdzie kupić bilet.

Po szczegóły warto zajrzeć na stronę koninmiastokobiet.pl Znajdziecie tam informacje o wydarzeniach, warsztatach i wszystkich atrakcjach przygotowanych specjalnie z tej okazji. Konin Miasto Kobiet to wyjątkowa szansa, aby świętować, rozwijać się i cieszyć wspólnymi chwilami w inspirującym gronie. 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole