Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKoninianka będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior!

Koninianka będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Koninianka będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior!

Laura Bączkiewicz zwyciężyła w finale „Szansy na Sukces” i spełniła swoje marzenie! W grudniu wystąpi w 20. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Erywaniu.

Jedenastolatka z Konina była jedną z czworga finalistów, którzy wyłonieni zostali w poprzednich etapach programu. Uczestnicy w pierwszej części zaśpiewali piosenki zgodne z tematem odcinka „Szansy na Sukces”, w którym wystąpili. Laura zaprezentowała „Hold my hand” Lady Gagi i wyśpiewała sobie miejsce w ścisłym finale. Znalazła się w nim z Aleksandrem Malągiem.

Każdy z finalistów zaprezentował piosenkę napisaną specjalnie dla niego na Eurowizję Junior. Laura z piosenką „To the moon”, czyli „Lot na księżyc”.

– Moja piosenka jest o tym, żeby cały czas patrzeć w górę, podążać za swoimi marzeniami, nie słuchać tego co ludzie mówią o nas złego, tylko słuchać tych dobrych rad i słuchać siebie – powiedziała TVP2 Laura Bączkiewicz. – Dziękuję za wszystkie głosy. Jestem bardzo wdzięczna i do zobaczenia w Armenii – dodała po programie.

Koninianka zwyciężyła zarówno w głosowaniu SMS-owym jak i w głosowaniu jury, w którym zasiadali: Viki Gabor, Rafał Brzozowski i Marek Sierocki. Finał w Erywaniu już 11 grudnia!

fot. Studio Piosenki Estradowej HIT, facebook/Szansa na Sukces

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole