Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKoniński Budżet Obywatelski. To już ostatni dzień. Jak oddać głos?

Koniński Budżet Obywatelski. To już ostatni dzień. Jak oddać głos?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Koniński Budżet Obywatelski. To już ostatni dzień. Jak oddać głos?
Głosowanie

Tylko do godz. 16 w niedzielę można jeszcze głosować na projekty Konińskiego Budżetu Obywatelskiego do realizacji w 2024 r. Dziś otwarte zostały stacjonarne lokale wyborcze, cały czas trwa też głosowanie internetowe.

W czterech punktach mieszańcy Konina mogą dziś oddawać stacjonarnie głosy na projekty zgłoszone do realizacji z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do godziny szesnastej otwarte są lokale w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 1 – 3, w Konińskim Domu Kultury przy pl. Niepodległości 1, w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Fikusowej nr 8 oraz w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Staffa 5. By zagłosować trzeba mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość.

Cały czas można też oddawać głosy przez Internet. Wystarczy wejść na stronę konin.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski, wybrać projekty z listy, wpisać swoje dane osobowe i wysłać zgłoszenie. Głosować mogą jedynie osoby zameldowane w Koninie oraz niezameldowane, które wcześniej dopisały się do listy wyborców.

Każdy głosujący wybiera maksymalnie trzy projekty duże i trzy projekty małe spośród propozycji nadesłanych przez mieszkańców i dopuszczonych do głosowania. Łącznie wybierać można sposób 51 zadań małych i dwunastu zadań dużych. Pula do podziału wynosi niemal 3,3 mln zł.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole