Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKulturalny piątek w pełnym rozkwicie. I bez samochodu!

Kulturalny piątek w pełnym rozkwicie. I bez samochodu!

Dodano:
Kulturalny piątek w pełnym rozkwicie. I bez samochodu!
Dyżur

Piątek! Dla wielu zapowiedź weekendowego wypoczynku, dla Konina – dzień pełen wydarzeń, polityki, sportu i kultury.

Donald Tusk w Koninie. Ok. 11:30 w Konińskim Domu Kultury odbędzie się konferencja prasowa, jednak wcześniej lider PO spotka się na staionie przy Podwalu z piłkarkami z Medyka Konina.

Dzień otwarty przy Dmowskiego. Dla starego Konina to ważne wydarzenie. Zmodernizowane boiska otwierają się dla wszystkich chętnych. Od 11.00 do 13.00 odbędzie się tam towarzyski turniej piłki nożnej, a potem obchody 40-lecia MOSiR w Koninie. 

Kulturalne atrakcje. Pragniesz oderwać się od politycznych wydarzeń? Mamy dla Ciebie całą paletę propozycji kulturalnych. Wystawy, koncerty, seanse filmowe – sprawdź nasz kalendarz imprez oraz zakładkę KINO. Dla każdego coś miłego, niezależnie od grubości portfela. Dodatkowe sugestie znajdziesz w "Weekendowym rozkładzie jazdy".

Europejski Dzień bez Samochodu. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej – dzisiaj za darmo! Autobusy MZK Konin czekają na pasażerów. Jeśli preferujesz aktywny wypoczynek, złap rower i ruszaj na imieniny do Tomasza czy Maurycego. Pogoda jest jak najbardziej na tak!

Podsumowując, piątek oferuje mnóstwo atrakcji. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportu, polityki czy kultury – dzisiaj każdy znajdzie coś dla siebie. Warto wykorzystać ten dzień i zanurzyć się w bogactwie wydarzeń naszego miasta. Wystarczy chcieć. Ilustracją do tego niech będzie taki wrześniowy widoczek z rana. 

Jeżeli macie pytania, sugestie lub chcielibyście zgłosić jakąś sprawę, jesteśmy dostępni przez nasz profil na FB, WhatsApp, redakcja@portal.lm.pl oraz pod numerem telefonu 535 990 026.

 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole