Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościMężczyzna miał myśli samobójcze. Policjanci i strażacy odnaleźli desperata

Mężczyzna miał myśli samobójcze. Policjanci i strażacy odnaleźli desperata

Dodano:
Mężczyzna miał myśli samobójcze. Policjanci i strażacy odnaleźli desperata
gmina rychwał

Policjanci z Konina i Rychwała, a także druhowie ochotnicy przeczesywali wczoraj gminę Rychwał w poszukiwaniu 57-latka. Mężczyzna miał myśli samobójcze.

Dyżurny konińskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 57-letniego mieszkańca Dąbroszyna. Z przekazanych mundurowym informacji wynikało, że może on mieć myśli samobójcze. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze wydziału prewencji, a także wydziału patrolowo-interwencyjnego, kryminalnego i ruchu drogowego. W poszukiwaniach wzięli udział również policjanci z komisariatu w Rychwale oraz strażacy z Konina i druhowie ochotnicy z Rychwała, Siąszyc, a także miejscowości Grochowy.

- Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy tuż przed godziną 18:00 przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KMP w Koninie oraz druhów z OSP w Rychwale. Znajdował się on w kompleksie leśnym oddalonym dwa kilometry od miejsca swojego zamieszkania. Mężczyzna  przekazał policjantom, że nie chce wracać do domu i nie chce już dłużej żyć – informuje Sebastian Wiśniewski, rzecznik konińskiej policji.

Odnaleziony 57-latek został przetransportowany do szpitala.

 

fot. facebook/OSP Rychwał

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole