Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościNajpopularniejsze nadmorskie miejscowości na wczasy

Najpopularniejsze nadmorskie miejscowości na wczasy

Materiał promocyjny

Dodano:
Najpopularniejsze nadmorskie miejscowości na wczasy
materiał promocyjny

Piękne piaszczyste plaże, wiele atrakcji dla miłośników sportów wodnych, kameralne obiekty noclegowe, jak i ekskluzywne hotele ze świetnym zapleczem gastronomicznym — to tylko część powodów, dla których wielu Polaków, jak również turystów z zagranicy, na destynację swoich letnich urlopów wybiera miejscowości położone nad Morzem Bałtyckim. Niesłabnącą popularnością cieszą się kurorty położone na półwyspie helskim, Trójmiasto, a także inne miejscowości nadmorskie z dostępem do najpiękniejszych plaż, w tym — otoczona wodami Wisły, Szkapawy i Bałtyku — Stegna, zapewniająca liczne atrakcje, szerokie plaże i czyste kąpieliska, wyróżniająca się wspaniałym traktem spacerowym. Pomorze to także wspaniałe rezerwaty przyrody, które warto odwiedzić również z najmłodszymi wczasowiczami. Gdzie nad polskie morze wybrać się na wakacje z najbliższymi? Oto trzy propozycje niezwykle malowniczych miejsc położonych nad Bałtykiem.

  • Trójmiasto — niezapomniane wakacje nad polskim morzem
  • Stegna — prawdziwa perła nad Morzem Bałtyckim
  • Piaszczyste plaże półwyspu helskiego

Trójmiasto — niezapomniane wakacje nad polskim morzem

Wielu turystów poszukujących idealnej formy spędzania letniego urlopu nad polskim morzem decyduje się na ruchliwe trójmiasto. Nic w tym dziwnego, rejon ten poza samą plażą daje liczne możliwości, zwłaszcza w razie niepogody. Liczne kina, puby czy muzea mogą być alternatywą spędzania czasu w pochmurne dni. Dla tych więc, którzy poszukują przede wszystkim różnorodności, genialnych restauracji, pubów i mnóstwa rozrywek idealnym rozwiązaniem okaże się z pewnością wypad do Trójmiasta.

Stegna — prawdziwa perła nad Morzem Bałtyckim

W ostatnich latach coraz więcej turystów na destynację swojej wakacyjnej podróży wybiera Stegnę. To malownicza miejscowość położona nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. Znajdziemy tu wiele atrakcji turystycznych, słynną bursztynową komnatę, czy nawet piaszczyste plaże, na których znaleźć można ten minerał. Ponadto nowoczesny hotel jak Bursztynowe Resort pozwoli zapewnić wyjątkowy relaks i wypoczynek. Korzystając z miejsc, zlokalizowanych tak blisko morza, niejednokrotnie można sobie umilić wypad. 

Piaszczyste plaże półwyspu helskiego

Od wielu dekad półwysep helski przyciąga co roku tysiące turystów, którzy pragną wypoczynku w niepowtarzalnym klimacie nadmorskiego kurortu. Hel, Jurata i Jastarnia to trzy najpopularniejsze miejscowości tej części morza Bałtyckiego. Spacer piaszczystą plażą, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, bardzo dobra baza hotelowa — to wszystko gwarantuje urlop na półwyspie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole