Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Kolizja na trasie Bursztynowej. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Konina

LM.plWiadomościNiezadowolenie na Zatorzu. Nowe lampy nie świecą, mieszkańcy bezradni

Niezadowolenie na Zatorzu. Nowe lampy nie świecą, mieszkańcy bezradni

Dodano:
Niezadowolenie na Zatorzu. Nowe lampy nie świecą, mieszkańcy bezradni
Interwencja

„Ciemności egipskie” na ulicy Karłowicza w Koninie. - Nikt na to nie reaguje – skarży się mieszkanka osiedla Zatorze i przedstawicielka Rady Seniorów.

Od dwóch tygodni, pomimo niedawnej wymiany oświetlenia ulicznego na lampy energooszczędne, nic nie działa. Zamiast obiecywanej jasności i bezpieczeństwa, mieszkańcy brodzą w ciemnościach, a nowo zainstalowane lampy świeciły tylko jeden dzień po instalacji, by potem zgasnąć na dobre. Robi się niebezpiecznie.

Mieszkańcy osiedla, wśród których jest przedstawicielka Rady Seniorów, próbowali szukać rozwiązania, zwracając się do spółdzielni mieszkaniowej Zatorze, ale zostali odesłani „ z kwitkiem” do innych podmiotów, między innymi do Zarządu Dróg Miejskich, czy spółki oświetleniowej.

- Nie wiadomo z kim rozmawiać bo wszyscy zajęci są teraz wyborami – mówi mieszkanka osiedla. - Od 40 lat mieszkam na Zatorzu i jestem oburzona takim podejściem do sprawy. Nikt nie reaguje. Po co wymieniali te lampy, żeby teraz stały atrapy? Nic nie widać, nadziei na zmianę, też nie.  

Zdjęcia od mieszkanki

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole