Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościOstatnie starcie przed wyborami. Debata prezydencka w Koninie

Ostatnie starcie przed wyborami. Debata prezydencka w Koninie

Dodano:
Ostatnie starcie przed wyborami. Debata prezydencka w Koninie
NA ŻYWO O 18:30

Najważniejsza, bo ostatnia w tej kampanii wyborczej. Na trzy dni przed wyborami w Konińskim Domu Kultury dojdzie do publicznego pojedynku tych, którzy ubiegają się o najważniejsze stanowisko w mieście. 

Udział w debacie potwierdzili wszyscy kandydaci: Maciej Nowicki (Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele Konina), Jakub Eltman(Komitet Wyborczy Wyborców Jakuba Eltmana – Wasz Konin), Sebastian Łukaszewski (Komitet Wyborczy Wyborców Otwarty Konin), Michał Kotlarski (Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Zmieniamy Konin), Tomasz Klapsa (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Klapsy), Robert Popkowski(Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość) i ubiegający się o reelekcję Piotr Korytkowski(Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska). 

Zasady debaty zostały zaaprobowane przez komitety, które uczestniczyły również w losowaniu kolejności, w jakiej kandydaci będą pojawiać się na scenie i zajmować swoje miejsca. 

Wszyscy uczestniczący w wyścigu o prezydencki fotel będą mierzyć się z pytaniami nadesłanymi przez internautów i pytaniami od publiczności. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą lepiej poznać kandydatów, po to, aby już 7 kwietnia dokonać świadomego wyboru. 

Przybliżaliśmy ich sylwetki już od końca lutego w cyklu Dwoje na Jednego. Każdy program z udziałem kandydata cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy zarówno oglądalność, jak i liczba kierowanych do nich pytań. Przez ostatnie tygodnie prezentowaliśmy również sylwetki konińskich radnych. Opublikowaliśmy także pełne listy kandydatów, poza tym przygotowaliśmy poradnik wyborczy. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby zainteresować was głosowaniem. 

Dzisiejsza debata zamyka przedwyborczy maraton na portalu LM.pl. Zapraszamy was do Konińskiego Domu Kultury o 18:30. Spotkanie jest otwarte dla publiczności. Będzie także dostępne dla internautów. Oglądajcie najważniejszą w tej kampanii debatę na portalu LM.pl, YouTube i Facebooku. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole