Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPeja i Zenek Martyniuk zagrają już w ten weekend w naszym regionie

Peja i Zenek Martyniuk zagrają już w ten weekend w naszym regionie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Peja i Zenek Martyniuk zagrają już w ten weekend w naszym regionie
Kazimierz Biskupi

W piątek i w sobotę mieszkańcy regionu konińskiego będą mogli bawić się podczas Dni Kazimierza Biskupiego. Gwiazdami wieczoru będą Peja i Zenek Martyniuk.

Tegoroczne Dni Kazimierza Biskupiego rozpoczną się w piątek o godz. 18.00. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji: lunapark, stoiska gastronomiczne, loty widokowe helikopterem, a przede wszystkim – koncerty. Pierwszego dnia na scenie ustawionej na kazimierskim lotnisku pojawią się Młodzieżowy Big Band Golden Roses, SPR & Cytrobit, a gwiazdą wieczoru będzie Peja. Występ znanego rapera rozpocznie się o godz. 21.00. Później na scenę wyjdzie jeszcze Fat Beat DJ’s Team, będzie także piana party.

Druga część obchodów Dnia Kazimierza Biskupiego rozpocznie się w sobotę o godz. 16.00. Wystąpią: Orkiestra Dęta OSP Kazimierz Biskupi, podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury, Kapela Podwórkowa Z Kopyta oraz Model MT And Modelinka. Gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk. Jego koncert rozpocznie się o godz. 21.00. Później dla mieszkańców regionu zagra jeszcze zespół Forte.  

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole