Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPieniądze nie mają barw politycznych. Które drogi do remontu?

Pieniądze nie mają barw politycznych. Które drogi do remontu?

Dodano:
Pieniądze nie mają barw politycznych. Które drogi do remontu?
Koło

Koło otrzymało 1.581.971,57 zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na budowę ulicy Krokusowej oraz przebudowę Energetycznej.

W ratuszu odbyła się konferencja prasowa z udziałem kolskiego włodarza oraz posła Leszka Galemby. - Tak owocuje współpraca rządu i samorządu, który składa odpowiednie wnioski i otrzymuje zrównoważone dofinansowanie. Kluczem do rozwoju są inwestycje, a drogi i bezpieczeństwo mieszkańców są naszym priorytetem. Gratuluję burmistrzowi, który zabiegał o te środki i mamy pozytywny finał – powiedział parlamentarzysta.

To kolejne dofinansowanie dla Koła z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. - Liczymy na następne. Pieniądze służące mieszkańcom nie mają barw politycznych. Najważniejsze, by nasze miasto się rozwijało – powiedział  burmistrz Krzysztof Witkowski. - Jak czytamy na rozwój infrastruktury drogowej w Wielkopolsce trafi z RFRD ponad 233 mln zł, które pozwolą na wybudowanie lub wyremontowanie 184 km dróg w naszym regionie, w tym również ulic:  Krokusowej i Energetycznej w Kole.

Fot. Miasto Koło

Czytaj więcej na temat:Koło , drogi , dofinasowanie
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole