Skocz do zawartości
LM.plWiadomościPieniądze nie mają barw politycznych. Które drogi do remontu?

Pieniądze nie mają barw politycznych. Które drogi do remontu?

Dodano:
Pieniądze nie mają barw politycznych. Które drogi do remontu?
Koło

Koło otrzymało 1.581.971,57 zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na budowę ulicy Krokusowej oraz przebudowę Energetycznej.

W ratuszu odbyła się konferencja prasowa z udziałem kolskiego włodarza oraz posła Leszka Galemby. - Tak owocuje współpraca rządu i samorządu, który składa odpowiednie wnioski i otrzymuje zrównoważone dofinansowanie. Kluczem do rozwoju są inwestycje, a drogi i bezpieczeństwo mieszkańców są naszym priorytetem. Gratuluję burmistrzowi, który zabiegał o te środki i mamy pozytywny finał – powiedział parlamentarzysta.

To kolejne dofinansowanie dla Koła z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. - Liczymy na następne. Pieniądze służące mieszkańcom nie mają barw politycznych. Najważniejsze, by nasze miasto się rozwijało – powiedział  burmistrz Krzysztof Witkowski. - Jak czytamy na rozwój infrastruktury drogowej w Wielkopolsce trafi z RFRD ponad 233 mln zł, które pozwolą na wybudowanie lub wyremontowanie 184 km dróg w naszym regionie, w tym również ulic:  Krokusowej i Energetycznej w Kole.

Fot. Miasto Koło

Czytaj więcej na temat:Koło , drogi , dofinasowanie
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole