Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPonad 300 tys. zł na nagrody dla wiceprezydentów i urzędników w 2021 roku

Ponad 300 tys. zł na nagrody dla wiceprezydentów i urzędników w 2021 roku

Dodano: , Żródło: LM.pl
Ponad 300 tys. zł na nagrody dla wiceprezydentów i urzędników w 2021 roku
Urząd Miejski w Koninie

Ok. 340 tys. zł wydało miasto w 2021 roku na nagrody dla urzędników, w tym zastępców prezydenta Konina. Indywidualnie największą nagrodę otrzymał Witold Nowak – 12,5 tys. zł.

Dane na temat wysokości nagród udostępnił serwis Konin. Mam Prawo Wiedzieć. Łącznie wyniosły one od niemal 340 tys. zł do ponad 351 tys. zł. Dokładna kwota nie jest znana, bowiem w odpowiedzi na wniosek Krzysztofa Pietruszewskiego magistrat poinformował zbiorczo o nagrodach związanych z odejściami pracowników na emerytury, które wahały się od 1200 do 2000 zł.

Największą indywidualną nagrodę otrzymał Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina. 12,5 tys. zł przyznane zostało za „zaangażowanie w pracę nad przygotowaniem programu Rozwój Lokalny finansowanego z Funduszy Norweskich i Funduszy EOG” oraz za „zaangażowanie w organizację pierwszej w Polsce gali Brave Combat Federation”. Drugi z zastępców, Paweł Adamów, otrzymał 7500 zł za wspomnianą już pracę przy pozyskaniu środków z Funduszy Norweskich. Za ten sam projekt 8000 zł dostała Katarzyna Rejniak, zastępca kierownika Wydziału Rozwoju i Inwestycji.

Urząd Miejski najczęściej nagradzał właśnie za pracę przy Funduszach Norweskich (53,5 tys. zł dla dziesięciu osób) oraz za organizację gali MMA (16 tys. zł dla siedmiu osób). Ponadto pracownicy otrzymali również nagrody m.in. za zadania związane z przeciwdziałaniem epidemii, przygotowanie projektów budżetów szkół, pracę nad projektem budżetu miasta, czy zastępstwa długotrwałe nieobecnego pracownika. Po 800 zł otrzymali strażnicy miejscy z okazji ich święta, a po 500 zł – wszyscy pracownicy magistratu z okazji Dnia Samorządu.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole