Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPoszukiwany dyrektor konińskiej delegatury Kuratorium Oświaty

Poszukiwany dyrektor konińskiej delegatury Kuratorium Oświaty

Dodano: , Żródło: LM.pl
Poszukiwany dyrektor konińskiej delegatury Kuratorium Oświaty

fot. Facebook/Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Do 10 maja trwa przyjmowanie dokumentów na wolne stanowisko dyrektora konińskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Do zadań szefa delegatury należeć będzie planowanie, organizowanie i nadzorowanie jej pracy. Ponadto zakres obowiązków dyrektora to m.in. kontrole, wspomagania przedszkoli i szkół, współdziałanie z organami prowadzącymi i Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Poznaniu w zakresie egzaminów zewnętrznych, prowadzenie spraw dotyczących dokonywania oceny pracy dyrektora placówki oświatowej, kształcenia ustawicznego, eksperymentów pedagogicznych oraz przyjmowania do szkół dzieci obywateli polskich wracających z zagranicy, opiniowanie arkuszy organizacji publicznych przedszkoli i szkół.

Kandydaci muszą mieć ukończone studia wyższe i doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w szkole, placówce kształcenia nauczycieli lub w urzędzie organu prowadzącego szkołę. Komisja sprawdzać będzie znajomość przepisów prawa oświatowego i umiejętność ich interpretacji, a także znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem w oświacie i przepisów kodeksu postępowania administracyjnego. 

Poszukiwany dyrektor konińskiej delegatury Kuratorium Oświaty
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole