Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPowidz. Kolejna edycja akcji „Trenuj z wojskiem”. Trwają zapisy

Powidz. Kolejna edycja akcji „Trenuj z wojskiem”. Trwają zapisy

Dodano: , Żródło: LM.pl
Powidz. Kolejna edycja akcji „Trenuj z wojskiem”. Trwają zapisy
Powidz

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja projektu „Trenuj z wojskiem”. Wszyscy chętni będą mogli trenować z żołnierzami 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu.

„Trenuj z wojskiem” to program szkoleń wojskowych, które dostępne są dla wszystkich chętnych. Najbliższa odsłona będzie miała miejsce w sobotę 10 czerwca. Przez osiem godzin, bez żadnych opłat, swoim doświadczeniem dzielić się będą wojskowi instruktorzy z 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu.

– Podczas szkoleń uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne. Będą szkolić się z podstaw posługiwania się bronią, walki wręcz, przetrwania w trudnych warunkach, reagowania na sygnały alarmowe, udzielania pomocy medycznej, itd. Szkolenia prowadzić będą najbardziej doświadczeni żołnierze, często weterani misji zagranicznych – czytamy w komunikacie.

Na szkolenie należy się zapisać. Można to zrobić telefonicznie pod numerami: 261 544 121, 261 544 505 lub 723 320 001 albo mailowo na adres 33bltr.wychowawcza@ron.mil.pl. W szkoleniach mogą wziąć udział obywatele polscy w wieku 15 – 65 lat. Organizatorzy zapewniają wyżywienie i ubezpieczenie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole