Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościProste piosenki, głębokie emocje. Wasicki Quintet na ślesińskiej scenie

Proste piosenki, głębokie emocje. Wasicki Quintet na ślesińskiej scenie

Dodano:
Proste piosenki, głębokie emocje. Wasicki Quintet na ślesińskiej scenie
Ślesin

Coś dla miłośników piosenki artystycznej: koncert zespołu Wasicki Quintet, który odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie.

To niezwykła okazja, by doświadczyć na żywo prezentacji najnowszego albumu Wasicki Quintet zatytułowanego „Proste piosenki” i autorskich utworów Kamila Wasickiego, lidera grupy. Płyta wydana 27 października 2023 roku przez Agencję Wydawniczą Dalmafon.

W trakcie koncertu, poza premierowymi piosenkami, publiczność będzie miała również szansę usłyszeć wybrane utwory z trzech wcześniejszych albumów Kamila Wasickiego, takie jak: „Chwyć mnie za rękę”, „Dobre rzeczy się zdarzają” oraz „Żywioły”.

Wasicki Quintet jest znanym z głębokiego przekazu emocjonalnego i poetyckiego, prezentując historie o życiu, uczuciach, emocjach, a także o wzlotach i upadkach w niepewnym świecie współczesności. Aranżacje utworów, łączące w sobie elementy jazzu i bluesa, gwarantują niezapomniane wrażenia muzyczne. Skład zespołu: Kamil Wasicki – gitary, śpiew, Rafał Stegenta – saksofony, perkusionalia, Paweł Jankowski – kontrabas, gitara basowa, Paweł Andrzejewski – perkusja, Filip Kałuża – piano, organy Hammonda

Bilety na to muzyczne wydarzenie są dostępne online na stronie Kup Bilecik oraz w kasie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie. 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole