Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRatownicy na czas. Udało się zapobiec próbie samobójczej

Ratownicy na czas. Udało się zapobiec próbie samobójczej

Dodano:
Ratownicy na czas. Udało się zapobiec próbie samobójczej
Na ratunek

Szybka reakcja ratowników w gminie Golina. Próba samobójcza udaremniona. 

W nocy, tuż przed godziną 1:00, w gminie Golina doszło do dramatycznych wydarzeń. Służby ratunkowe otrzymały pilne zgłoszenie o próbie samobójczej mężczyzny przy jednym z lokalnych budynków jednorodzinnych. Ratownicy, reagując błyskawicznie na zgłoszenie, dotarli na miejsce zdarzenia w krytycznym momencie. Na szczęście, mężczyzna był jeszcze przytomny, co umożliwiło natychmiastowe udzielenie mu pierwszej pomocy. Dzięki profesjonalnej i szybkiej interwencji ratowników, udało się zapobiec tragedii. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Przypominamy, że w przypadku kryzysu emocjonalnego, ważne jest, aby szukać pomocy. W Polsce działają specjalne linie wsparcia. 

  1. 116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży: Ta linia pomocy jest dostępna dla dzieci i młodzieży, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Oferuje bezpłatne i anonimowe wsparcie telefoniczne, zapewniając dostęp do wykwalifikowanych konsultantów przez całą dobę. Dostęp do pomocy jest możliwy również online przez stronę: www.116111.pl/napisz.

  2. 800 12 12 12 – Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: Jest to specjalna linia telefoniczna, która oferuje pomoc psychologiczną i prawną dla dzieci oraz wsparcie w sprawach dotyczących dzieci. Ten telefon jest całkowicie bezpłatny i dostępny całodobowo.

  3. 116 123 – Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym: Ta linia wsparcia skierowana jest do dorosłych, którzy doświadczają osobistych trudności lub nie są w stanie uporać się ze swoimi zmartwieniami. Telefon jest bezpłatny i działa przez całą dobę. Dodatkowo, pomoc online (czat, email) jest dostępna na stronie: www.116sos.pl.

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole