Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRękodzieło w centrum uwagi. Targi SALIX w Wierzbinku zapraszają wystawców

Rękodzieło w centrum uwagi. Targi SALIX w Wierzbinku zapraszają wystawców

Dodano:
Rękodzieło w centrum uwagi. Targi SALIX w Wierzbinku zapraszają wystawców
Wierzbinek

Gmina Wierzbinek już po raz 25. organizuje Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny SALIX połączone z Dniami Wierzbinka.

Impreza łączy w sobie kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego oraz występy estradowe. Targi stwarzają znakomitą możliwość nie tylko do  zaprezentowania prac, ale także znalezienia na nie nabywców oraz nawiązania korzystnych kontaktów. W tym roku targi odbędą się 19 maja. Imprezą towarzyszącą będzie zlot motocyklistów. 

Zaproszenie w sposób szczególny skierowane jest do twórców ludowych, osób zajmujących się rękodziełem artystycznym i wykonujących tak zwane ginące zawody: wikliniarzy, rzeźbiarzy, malarzy, rękodzielników, do tych wszystkich, dzięki którym targi mają tak wyjątkową atmosferę. Wystawcy są oceniani przez kapitułę, a najlepsi otrzymują puchary w kategoriach: wierzba i wiklina, rzeźba w drewnie oraz rękodzieło artystyczne.

Zainteresowani udziałem w imprezie proszeni są o zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie formularza i przesłanie do 30 kwietnia w formie online poprzez link lub pocztą tradycyjną na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbinku, Wierzbinek 40, 62-619 Sadlno.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 63 888 50 58. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole