Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRendez-vous w cyberprzestrzeni

Rendez-vous w cyberprzestrzeni

Dodano:
Rendez-vous w cyberprzestrzeni
Czwartkowe spotkania z Akademią

Nie na prywatkach lub w dyskotece, ale coraz częściej partnerów szukamy w sieci, na tzw. portalach randkowych. To zjawisko dotyczy wszystkich, bez względu na wiek. O niebezpieczeństwie z tym związanym mówił będzie dr Grzegorz Milewski podczas wykładu „Zagrożenia płynące z randkowych portali społecznościowych”. Dowiemy się czym są portale randkowe i w jaki sposób funkcjonują. Prelegent szczególną uwagę poświęci danym osobowym ujawnianym w sposób świadomy lub nieświadomy przez użytkowników tych stron internetowych i konsekwencji, jakie z tego tytułu mogą ponieść — omówi szereg zagadnień związanych z cyberprzestępczością. Dr Milewski powie o minusach, jednak z pewnością wspomni także o plusach, czyli o korzyściach z tego typu interakcji między ludźmi.

Dr Grzegorz Milewski jest adiunktem na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. Jest też autorem wielu publikacji z dziedziny nauk o bezpieczeństwie. Jego zainteresowania naukowe to bezpieczeństwo wewnętrzne państwa, służby specjalne, formacje umundurowane i uzbrojone oraz przestępczość zorganizowana.

Wykład dr Grzegorza Milewskiego z cyklu „Czwartkowe spotkania z Akademią” odbędzie się online już 30 listopada o godz. 18.00 na platformie MS Teams. Link do wykładuhttps://tiny.pl/c415p.

Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

ans%20logo.png 

https://www.ans.konin.edu.pl
https://www.facebook.com/answkoninie
https://www.instagram.com/answkoninie/
https://www.tiktok.com/@answkoninie

Czytaj więcej na temat:ans, czwartkowe spotkania z Akademią
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole