Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRiver Triathlon Series już w niedzielę. Będą utrudnienia na drogach!

River Triathlon Series już w niedzielę. Będą utrudnienia na drogach!

Dodano: , Żródło: LM.pl
River Triathlon Series już w niedzielę. Będą utrudnienia na drogach!
Triathlon

Kilkanaście ulic w starej części miasta będzie w niedzielę wyłączonych z ruchu w godz. 10.00 – 15.00. W tym czasie w Koninie odbędą się zawody River Triathlon Series.

185 zawodników będzie w niedzielę rywalizowało w River Triathlon Series. To już drugi raz, gdy triathlonowe zawody zawitają do Konina. Zmagania rozegrane zostaną na dwóch dystansach: 1/4 IM (950 m pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,5 km biegu) oraz 1/8 IM (475 m pływania, 22,5 km jazdy rowerem i 5,275 km biegu). Start rywalizacji zaplanowany jest na godz. 10.00.

W związku z zawodami kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu. 3 lipca w niedzielę w godz. 10.00 – 15.00 będzie obowiązywał całkowity zakaz ruchu i parkowania na następujących ulicach: Zofii Urbanowskiej, placu Wolności, moście Toruńskim, Wojska Polskiego (do skrzyżowania z ul. Wiejską), Nadbrzeżnej, 3 Maja, Wiosny Ludów, Wodnej, Śliskiej, Grunwaldzkiej, Gwoździarskiej, Kościelnej, Tarejwy, Trasie Warszawskiej (w kierunku Konina od ronda do wysokości stadionu) i drodze pomiędzy miejscowościami Osada i Zalesie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole