Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRozmawiali o pasji. Rozpoczął się filmowy festiwal dla najmłodszych

Rozmawiali o pasji. Rozpoczął się filmowy festiwal dla najmłodszych

Dodano: , Żródło: LM.pl
Rozmawiali o pasji. Rozpoczął się filmowy festiwal dla najmłodszych
kino dzieci

Moja pasja to moja moc – pod takim tytułem odbył się dziś warsztat filmowo-psychoedukacyjny dla najmłodszych. Tak rozpoczął się 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy KINO DZIECI.

Co to jest pasja i czy może ona być supermocą? Na te pytania próbowali sobie odpowiedzieć uczestnicy warsztatu rozpoczynającego KINO DZIECI. Wzięły w nim udział dzieci w wieku od 6 do 9 lat, a poprowadził je Marcin Majkut – trener umiejętności psychospołecznych. Poza zajęciami na najmłodszych już dzisiaj czekały mądre i wartościowe filmy.

Festiwal potrwa do 2 października. Jutro w kinie „Oskard” będzie można zobaczyć filmy „Yuku i magiczny kwiat” oraz „Mecz o wszystko”. W kolejnych dniach wyświetlone zostaną: „Przytul mnie: poszukiwacze miodu”, „Lato kiedy nauczyłem się latać”, „Szkoła magicznych zwierząt”, „Głowa pełna ciebie”, „Za duży na bajki”, „Detektyw Bruno”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Tajemnica Skorpiona”.

MFF KINO DZIECI to wydarzenie skierowane do dzieci od 4. roku życia oraz ich opiekunów. Jego ideą jest udostępnianie wartościowych filmów, które wyróżniają się walorami edukacyjnymi, artystycznymi oraz produkcyjnymi.

Przeczytaj również:Kino Dzieci w Kinie Oskard
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole