Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wybór prezydenta Konina zależy od tych, którzy... pozostaną w domach

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plWiadomościRozwiąż kolejny quiz walentynkowy i wygraj zaproszenia na romantyczny seans do kina

Rozwiąż kolejny quiz walentynkowy i wygraj zaproszenia na romantyczny seans do kina

Dodano:
Rozwiąż kolejny quiz walentynkowy i wygraj zaproszenia na romantyczny seans do kina

Walentynki w Kinie Oskard to nie tylko seanse filmowe pełne miłości i humoru, ale także niezapomniane atrakcje. 14 lutego, czekają na Was dwa wyjątkowe filmy: „Priscilla” – wzruszająca biografia, idealna dla poszukujących głębi uczuć oraz „Miłość jak miód” – lekka polska komedia, która zagwarantuje dobrą dawkę śmiechu.

Dodatkowo czekać na Was będzie fotobudka, dzięki której Wasze walentynkowe chwile zostaną uwiecznione na wyjątkowych zdjęciach. Niezależnie od tego, czy wybierzecie romantyczne pozy, czy spontaniczne śmiechy, te fotografie staną się wspaniałą pamiątką.

A dla tych, którzy lubią dodatkowe emocje, przygotowaliśmy walentynkowy quiz! Rozwiążcie go, zdobądźcie 100% poprawnych odpowiedzi i wyślijcie zrzut ekranu na adres konkurs@firma.lm.pl. Nie zapomnijcie w mailu napisać swoich danych w tym numeru kontaktowego oraz wskazać na który film chcielibyście otrzymać podwójny bilet: na „Priscilla” o godzinie 17.30 czy na „Miłość jak miód” o 20.00.

Wśród nagród czekają na Was podwójne bilety na wybrane seanse. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spędzić magiczne Walentynki w Kinie Oskard. To będzie wieczór, który na długo zostanie w Waszej pamięci!

Tutaj powinien wyświetlić się quiz
Przeczytaj również:Walentynki w Kinie Centrum
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole