Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościSenior z MultiSportem nie skorzysta z obiektu Rondo. MOSiR: „Nie było zainteresowania”

Senior z MultiSportem nie skorzysta z obiektu Rondo. MOSiR: „Nie było zainteresowania”

Dodano: , Żródło: LM.pl
Senior z MultiSportem nie skorzysta z obiektu Rondo. MOSiR: „Nie było zainteresowania”
Rekreacja

fot. kartamultisport.pl

Mieszkańcy Konina posiadający kartę MultiSport Senior nie mogą korzystać z niej w obiekcie Rondo – alarmuje jeden z naszych Czytelników. MOSiR tłumaczy, że MultiSport nie uwzględnił jego obiektu przez małe zainteresowanie użytkowników karty.

Do naszej redakcji zwrócił się mieszkaniec Konina, który w prezencie od swojej córki otrzymał kartę MultiSport Senior. – Jest to taka usługa dzięki, której mogę korzystać z różnych punktów rekreacyjnych, siłowni, basenów – tłumaczy. Koninianin chciał z karty skorzystać w obiekcie Rondo. Napotkał jednak, ku swojemu zdziwieniu, problem. Karta bowiem w miejskim obiekcie obsługiwana nie jest.

W moim odczuciu jest to dyskryminacja seniorów i wynika pewnie z wygodnictwa. Na zasadzie „starych dziadów nie obsługujemy”. Proszę o oficjalną interwencję w imieniu seniorów – pisze nasz Czytelnik.

O komentarz poprosiliśmy Benefit Systems, który zarządza kartą MultiSport. Biuro prasowe firmy potwierdza, że karta w obiekcie Rondo nie jest obsługiwana, ale szczegółów nie ujawnia ze względu na „konieczność zachowania poufności ustaleń z partnerami sportowymi”. Jednocześnie firma podkreśla, że karta jest obsługiwana przez kilkanaście innych obiektów w Koninie.

MOSiR tłumaczy natomiast, że MultiSport Senior nie jest obsługiwany w obiekcie Rondo, ponieważ firma „nie odnotowała zainteresowania na naszym terenie tego typu biletem”. – W obecnej chwili nie znamy jeszcze przygotowywanej oferty MultiSport na przyszły rok – czytamy w mailu. Jednocześnie Janusz Lipiński, kierownik Zespołu Obiektów Kubaturowych w Koninie, podkreśla, że w obiekcie Rondo seniorzy mogą korzystać z ulg przysługujących im w ramach Konińskiej Karty Mieszkańca (3 zł/godz. dla usług basenowych dla biletów normalnych i ulgowych).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole