Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościSezon na świąteczne piosenki uważamy za otwarty. Macie swoją ulubioną?

Sezon na świąteczne piosenki uważamy za otwarty. Macie swoją ulubioną?

Dodano:
Sezon na świąteczne piosenki uważamy za otwarty. Macie swoją ulubioną?
dyżur

Mikołajki za nami, a grudzień trwa. Meteorolodzy zapowiadaja na dzisiaj marznące opady, więc uważajcie na drogach i chodnikach. 

Miejmy nadzieję, że byliście grzeczni, bo Mikołajki już za nami. Czy znaleźliście prezenty w swoich butach? Nie martwcie się, jeśli nie - grudzień wciąż trwa, a wraz z nim mnóstwo świątecznych radości. Wokół nas już słychać świąteczne piosenki. A czy Wy macie swoją ulubioną? To doskonały czas, aby nastrajać się na grudniowe święta. Mój faworyt to „Świąteczny gospel” - okolicznościowa płyta nagrana przed laty przez koniński chór gospel. A jakie są Wasze typy?

Kulturalne wydarzenia w Koninie. Wystawa „Od blaszki do broszki”. W Muzeum Okręgowym w Koninie o godz. 18.00 odbędzie się wyjątkowa wystawa pt. „Od blaszki do broszki”. Organizatorzy zapowiadają ekspozycję podzieloną na kilka sekwencji, które odkryją przed nami tajniki powstawania broszek. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć, jak wygląda praca w warsztacie złotniczym i zastanowić się nad kunsztem rzemiosła.

Spotkanie z Maciejem Górskim. Galeria CKiS Wieża Ciśnień w Koninie zaprasza o 18.00 na spotkanie z Maciejem Górskim, autorem książki „Spuścizna”, wydanej przez Wydawnictwo Setidava. To doskonała okazja, aby poznać autora i dowiedzieć się więcej o jego twórczości.

Już w ten weekend podczas Jarmarku Świątecznego, w konińskim ratuszu będzie można własnoręcznie przygotować świąteczne upominki dla bliskich lub zrobić coś ładnego dla siebie. Centrum Kultury i Sztuki zaprasza warsztaty dla dzieci i dorosłych. Zapisy TUTAJ

Skontaktuj się z nami. Masz pytania? Chcesz podzielić się swoimi opiniami? Skontaktuj się z nami! Możesz do nas dzwonić, pisać przez Facebook, WhatsApp, e-mail (redakcja@portal.lm.pl) lub bezpośrednio pod numerem telefonu 535 990 026. Czekamy na Wasze interwencje i opinie!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole