Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościSpecjalne pociągi na Euro pojadą też przez Konin. Oferta dla kibiców

Specjalne pociągi na Euro pojadą też przez Konin. Oferta dla kibiców

Dodano: , Żródło: LM.pl
Specjalne pociągi na Euro pojadą też przez Konin. Oferta dla kibiców
Kolej

fot. Konińscy Miłośnicy Transportu Publicznego

Do Hamburga i Dortmundu będą mogli dojechać pociągiem kibice z Konina wybierający się na mistrzostwa Europy w piłce nożnej. PKP Intercity uruchamia dodatkowe połączenia.

Cztery dodatkowe pociągi jadące do Niemiec na mistrzostwa Europy przygotuje w czerwcu PKP Intercity. Wszystkie zatrzymają się również w Koninie, dzięki czemu kibice z naszego regionu będą mogli skorzystać z nich dojeżdżając na mecze.

Pierwszy pociąg pojawi się w Koninie 15 czerwca o godz. 23.49 i pojedzie do Hamburga, gdzie polska reprezentacja zmierzy się z Holandią. Przyjazd zaplanowany jest na 6.49, a mecz – na godz. 16.00. Pociąg powrotny przewidziany jest 16 czerwca – odjazd o godz. 20.57 z Hamburga, a przyjazd o godz. 4.19 17 czerwca w Koninie.

Drugie połączenie zawiezie kibiców do Dortmundu. Wyjazd zaplanowany jest o godz. 0.06 25 czerwca, a do niemieckiego miasta pociąg dotrze tego samego dnia o godz. 8.41. O godz. 18.00 Polacy zagrają z Francją, a już o godz. 21.41 zaplanowany jest odjazd z Niemiec. W Koninie pociąg pojawi się ponownie o godz. 6.49 26 czerwca.

Zainteresowani kibice będą mogli również dotrzeć pociągiem na drugie spotkanie Biało-Czerwonych na Euro. 21 czerwca o godz. 18.00 Polacy zagrają z Austrią. Mecz odbędzie się jednak w Berlinie, do którego kursują regularnie pociągi PKP InterCity.

Jak informują Konińscy Miłośnicy Transportu Publicznego, cena biletu w obie strony w pociągach specjalnych wyniesie ok. 250 zł. Bilety będą dostępne do nabycia w kasach, w pociągu, w serwisie e-IC oraz w aplikacji PKP Intercity. W każdym z pociągów będzie około 700 miejsc.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole