Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościSpotkanie autorskie dla młodych. Dostępne wejściówki

Spotkanie autorskie dla młodych. Dostępne wejściówki

Dodano:
Spotkanie autorskie dla młodych. Dostępne wejściówki
Konin lubi książki

Od dzisiaj dostępne są wejściówki na spotkanie autorskie z Marcinem Szczygielskim. 

W najbliższy czwartek, 7 września o godzinie 09.30 w CKiS-DK Oskard, w ramach projektu Konińskiego Budżetu Obywatelskiego "Konin lubi książki 8" z młodymi czytelnikami spotka się Marcin Szczygielski.

To pisarz, grafik, autor sztuk teatralnych oraz powieści dla dorosłych i młodzieży. Jako autor książek dla młodszych czytelników debiutował powieścią „Omega” Trzykrotnie zdobył Grand Prix Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren, organizowanego przez Fundację ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom” (za „Czarny Młyn”, „Arkę Czasu” i „Teatr Niewidzialnych Dzieci”). Laureat Nagrody Dużego Donga za powieść „Za niebieskimi drzwiami” i Zielonej Gąski za „Czarownicę piętro niżej”. Tytuł Książki Roku otrzymały także „Klątwa dziewiątych urodzin” (2016), „Serce Neftydy” (2017), „Antosia w bezkresie” (2022). Laureat prestiżowej Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 2017 za „Klątwę dziewiątych urodzin”. Dwukrotny zwycięzca konkursu Empiku na najlepszą książkę dziecięcą "Przecinek i Kropka" (2018 i 2019).

Wejściówki na spotkanie w Koninie dostępne są od 1 września w CKiS DK Oskard w godzinach pracy kasy od 14.00 do 22.00. Uczestnicy będą mogli również zakupić książki Marcina Szczygielskiego i otrzymać autograf autora (po czwartkowym spotkaniu). 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole