Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościStare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych

Stare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych

Dodano:
Stare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych

W Liścu Wielkim odbyło się coroczne spotkanie wigilijne dla osób samotnych, starszych i niepełnosprawnych, organizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Mieście.

Uroczystość rozpoczęła się mszą w kościele w Liścu Wielkim, po której uczestnicy przeszli do hali sportowej, gdzie powitali ich wójt Gminy Stare Miasto – Dariusz Puchała, zastępca Wójta – Janusz Frysiak, proboszcz parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Liścu Wielkim – Dariusz Maćczak i kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Mieście – Maria Szumigalska. Gospodarze złożyli przybyłym na spotkanie życzenia świąteczne, po czym uczestnicy spotkania odśpiewali kolędy i przełamali się opłatkiem i zasiedli do wspólnego stołu, aby spożyć tradycyjne potrawy wigilijne. Spotkanie uświetniły dzieci z Przedszkola w Liścu Wielkim, które zaprezentowały wszystkim zgromadzonym jasełka. 

Kolacja przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki której zgromadzeni mogli choć na chwilę oderwać się od trosk codziennego życia i wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze.

Stare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych
Czytaj więcej na temat:Stare Miasto GOPS, spotkanie wigilijne,
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole