Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościStrefy kibica na mistrzostwa Europy. Gdzie będzie można obejrzeć mecze?

Strefy kibica na mistrzostwa Europy. Gdzie będzie można obejrzeć mecze?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Strefy kibica na mistrzostwa Europy. Gdzie będzie można obejrzeć mecze?
Euro

W co najmniej trzech miejscach w regionie kibice piłki nożnej będą mogli oglądać wspólnie mecze mistrzostw Europy. Strefy kibica powstaną na pewno w Koninie, Kleczewie i Budzisławiu Kościelnym, planowane są również na Posadzie i w Ślesinie.

W Koninie strefa kibica powstanie na Bulwarze Nadwarciańskim. Będzie można w niej obejrzeć trzy mecze polskiej reprezentacji w fazie grupowej Euro. Oprócz spotkania na wielkim ekranie do dyspozycji kibiców będzie również gastronomia.

Aż dwie strefy powstaną w gminie Kleczew. Jedna przy OSP Budzisław Kościelny, a druga na bocznym boisku przy al. 600-lecia 21 w Kleczewie. Kibice będą mogli obejrzeć mecze na kilkumetrowych telebimach, zorganizowana zostanie też strefa gastronomiczna – grill i piwo.

Strefy kibica wstępnie planowane są także w dwóch innych gminach. Jedna – w pałacu w Posadzie, a organizować ma ją GKS Polonus Kazimierz Biskupi. Klub ma podpisać umowę z gminą na dotację do organizacji tego wydarzenia. Gmina Ślesin planuje zaś zorganizować strefę na plaży nad jeziorem.

Mistrzostwa Europy rozpoczynają się 14 czerwca, a już dwa dni później o godz. 15.00 swój pierwszy mecz rozegra polska reprezentacja. Biało-Czerwoni zmierzą się z Holandią. 21 czerwca o godz. 18.00 Polacy zagrają z Austrią, a 25 czerwca o godz. 18.00 z Francją.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole