Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościŚwiętujemy razem z PSYjaciółmi! Kundelki i nie tylko

Świętujemy razem z PSYjaciółmi! Kundelki i nie tylko

Dodano:
Świętujemy razem z PSYjaciółmi! Kundelki i nie tylko
Zaproszenie

Zapraszamy mieszkańców Konina oraz miłośników czworonogów na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Konińska Parada Kundelków, organizowana po raz dziesiąty przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Już 26 maja o godzinie 16.00 spotkajmy się w Parku 700-lecia (V osiedle), aby wspólnie uczcić to jubileuszowe wydarzenie. Parada rozpocznie się na parkingu przy ulicy Sosnowej, obok Przedszkola numer 11.

W pochodzie wezmą udział nie tylko właściciele psów, ale także pracownicy i wolontariusze konińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, którzy przyprowadzą swoich podopiecznych. Marsz przebiegnie wokół stawku, kierując się w stronę ulicy Harcerskiej. Kulminacyjnym punktem parady będzie scena przy hali MOSiR, gdzie odbędzie się finałowe wydarzenie. Każdy uczestniczący pies zostanie uhonorowany kolorową chusteczką oraz dyplomem.

To wyjątkowa okazja, aby podkreślić, jak ważną rolę zwierzęta odgrywają w naszym życiu, a także przypomnieć o obchodzonym 22 maja Dniu Praw Zwierząt, które jako istoty czujące zasługują na prawa chroniące ich autonomię.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole