Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościSytuacje, w których może przydać się Autocasco

Sytuacje, w których może przydać się Autocasco

Materiał promocyjny

Dodano:
Sytuacje, w których może przydać się Autocasco
Materiał promocyjny

Ubezpieczenie Autocasco, w skrócie AC, to dobrowolna polisa komunikacyjna, którą może wykupić każdy właściciel pojazdu. Jeśli to zrobisz, Twój samochód będzie chroniony przed skutkami wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Autocasco oferuje ochronę w razie stłuczki, wypadku, kradzieży samochodu, aktów wandalizmu czy uszkodzeń spowodowanych siłami natury.

Każda firma ubezpieczeniowa ma własne warunki dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych – o ile je oferuje. Dlatego przed zakupem warto wiedzieć o najważniejszych rzeczach, które powinny być zapisane w umowie. Dobrze jest dopasować ofertę do swoich potrzeb. Nie zawsze warto wybierać najtańszą opcję, ponieważ taka polisa może nie obejmować wydarzeń, których się obawiasz.

Polisa Autocasco. W jakich sytuacjach przyda się AC?

Wahasz się przed zakupem ubezpieczenia Autocasco? Nie wiesz, czy warto inwestować w tę polisę? Koszt takiego ubezpieczenia jest niewielki w porównaniu z tym, ile może kosztować naprawa uszkodzonego samochodu. AC może przydać się w wielu sytuacjach. Oto tylko niektóre z nich.

  • Wypadek lub kradzież - jeśli uszkodzisz samochód lub zostanie on skradziony, możesz otrzymać odszkodowanie.
  • Kradzież lub zniszczenie przedmiotów pozostawionych w aucie – w ramach polisy AC, możesz także otrzymać odszkodowanie, gdy z zaparkowanego pojazdu, skradzione lub uszkodzone zostaną na przykład foteliki dziecięce, lub elementy bagażu podręcznego. Polisa ta działa w takich przypadkach jak wybicie szyby i kradzież torebki lub plecaka.
  • Szkody parkingowe – w sytuacji, gdy po powrocie ze sklepu zauważysz rysę lub wgniecenie na samochodzie, także możesz skorzystać z ochrony Autocasco. Ubezpieczeniem tym objęte są również szkody parkingowe, drobne uszkodzenia powstałe podczas jazdy samochodem. Zasady w LINK4 są proste: wszelkie szkody wyrządzone w samochodzie przez osobę trzecią, nawet jeśli sprawca jest nieznany, pokrywa ubezpieczenie.
  • Uszkodzenie samochodu przez działanie sił natury – gdy odpadający konar drzewa, grad lub ulewa w jakikolwiek sposób uszkodzą Twoje auto, także możesz liczyć na wypłatę ubezpieczenia z polisy AC. Także w przypadku zalania w czasie powodzi jesteś objęty ochroną ubezpieczeniową.
  • Kradzież pojazdu – choć aut w Polsce kradnie się coraz mniej, to nadal dochodzi do tego rodzaju sytuacji. W przypadku, gdy to się zdarzy Tobie, a masz wykupioną polisę Autocasco, zostanie Ci wypłacone odszkodowanie. Dzięki temu będziesz mógł w krótkim czasie zastąpić skradziony pojazd nowym.

Wraz z ubezpieczeniem OC, dzięki Autocasco możesz niemal całkowicie zabezpieczyć swój samochód przed wszelkimi nieoczekiwanymi sytuacjami, które mogą Cię spotkać. A Ty, czy ubezpieczyłeś już swój samochód? Zapraszamy do odwiedzenia strony LINK4, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o tym, jak wykupić Autocasco. Jest to proste, wygodne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki możliwości zakupu polisy online.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty na stronie LINK4. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Ubezpieczenie Autocasco dostępne w LINK4 tylko w pakiecie z OC. Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU dostępne są na stronie www.link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z LINK4.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole