Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościTo już ostatni moment, by zapisać się na kurs! Koparko-ładowarka, walec i budowa rusztowań

To już ostatni moment, by zapisać się na kurs! Koparko-ładowarka, walec i budowa rusztowań

Materiał promocyjny

Dodano:
To już ostatni moment, by zapisać się na kurs! Koparko-ładowarka, walec i budowa rusztowań
materiał promocyjny

Zapisz się już dziś na kursy prowadzone przez Szkołę Jazdy Turbo!

Operator koparko-ładowarki, operator walca drogowego i budowa rusztowań – na takie kursy zaprasza Szkoła Jazdy Turbo. Zapisy tylko do 6 marca!

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie budownictwa i infrastruktury drogowej, specjaliści od obsługi maszyn budowlanych stanowią niezbędny element skutecznego zespołu roboczego. Szkolenia na operatora koparko-ładowarki, budowę rusztowań oraz na operatora walca drogowego oferują solidne przygotowanie do pracy w tych kluczowych zawodach. Zapisz się już dziś na kursy prowadzone przez Szkołę Jazdy Turbo!

Kurs na operatora koparko-ładowarki

Kurs na operatora koparko-ładowarki to pierwszy krok dla tych, którzy chcą zdobyć kwalifikacje umożliwiające bezpieczną i efektywną pracę z tym typem sprzętu ciężkiego. Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do pracy w zawodzie operatora maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych. Podczas kursu, uczestnicy mają możliwość nauczyć się obsługi nowoczesnych maszyn budowlanych, co stanowi podstawę do zdobycia szeroko pożądanych na rynku pracy umiejętności.

Budowa rusztowań

Praca montera rusztowań budynków wielokondygnacyjnych jest zadaniem wymagającym nie tylko umiejętności technicznych, ale również dużej odpowiedzialności. Osoba na tym stanowisku jest kluczowa zarówno dla zapewnienia bezpieczeństwa pracujących na wysokościach pracowników, jak i dla ochrony ludzi znajdujących się w okolicy miejsca pracy. Wymagane jest posiadanie specjalistycznych uprawnień. Aby je uzyskać, przyszli monterzy muszą ukończyć dedykowany kurs i pozytywnie zdać egzamin państwowy przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Kurs na operatora walca drogowego

Operator walca drogowego pełni istotną rolę w budownictwie drogowym, gdzie odpowiada za zagęszczanie i utrwalanie nawierzchni. Szkolenie w tym zakresie przygotowuje uczestników do pracy z maszynami służącymi do utrwalania asfaltu, gruzu, gleby i innych materiałów.

Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie osiemnastu lat, wykształcenie co najmniej podstawowe oraz orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora ww. maszyny.

Zapisy na wszystkie wyżej wymienione kursy trwają do 6 marca. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. +48 500 076 890 lub +48 63 242 5731 albo napisać na adres skpturbo@wp.pl.

Czytaj więcej na temat:turbo, kurs, kariera
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole