Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościTo może być aktywny dzień. Rowerem do pracy, a potem na weekend

To może być aktywny dzień. Rowerem do pracy, a potem na weekend

Dodano:
To może być aktywny dzień. Rowerem do pracy, a potem na weekend
dyżur

Maj to nie tylko piękno rozkwitającej przyrody, ale również czas, kiedy możemy zwrócić uwagę na mniej popularne, ale ciekawe okazje, które zwracają uwagę na różne dziedziny życia. 

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy – zachęcamy do zostawienia samochodu w garażu i wybrania się do pracy na rowerze. Ten dzień ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz ochronę środowiska. Majowa pogoda jest idealna, by cieszyć się jazdą na świeżym powietrzu, choć warto pamiętać dzisiaj o możliwym mocniejszym wietrze.

Międzynarodowy Dzień Telefonu Zaufania dla Dzieci –  został zainicjowany przez globalną organizację skupiającą telefony zaufania dla dzieci. Celem jest podkreślenie znaczenia dostępnego wsparcia dla najmłodszych, którzy mogą potrzebować pomocy lub porady.

Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii - upamiętnia decyzję Światowej Organizacji Zdrowia z 17 maja 1990 roku, dzięki której homoseksualizm został usunięty z Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób.

Światowy Dzień Nadciśnienia Tętniczego – ma na celu zwrócenie uwagi na hipertensję, czyli podwyższone ciśnienie krwi, które jest poważnym zagrożeniem zdrowotnym. Warto pamiętać o zapobieganiu nadciśnieniu oraz znaczeniu regularnych kontroli zdrowotnych.

Po bieżące infomacje z Konina i regionu zapraszam na stronę LM.pl, a przy piątku na cykliczny „Weekendowy rozkład jazdy”, który pomoże zaplanować pod względem kulturalnym i rekreacyjnym najbliższe dni. 

W razie interwencji, czy gorących informacji można się kontaktować poprzez WhatsApp, Facebook oraz pod adresem e-mail: redakcja@portal.lm.pl. Bezpiecznego piątku! 

Czytaj więcej na temat:dyżur, rower, weekend
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole