Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościUwaga kierowcy! Rozpoczyna się remont trzech skrzyżowań w Koninie

Uwaga kierowcy! Rozpoczyna się remont trzech skrzyżowań w Koninie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Uwaga kierowcy! Rozpoczyna się remont trzech skrzyżowań w Koninie
komunikacja

Jutro konińskich kierowców może czekać komunikacyjny horror. Rozpocznie się remont trzech istotnych skrzyżowań. Zalecane będą objazdy.

Roboty drogowe mają ruszyć na skrzyżowaniu ulic: Wyszyńskiego – Przyjaźni (na pasie na wprost i w prawo od strony Kramska). W tej części miasta, Zarząd Dróg Miejskich w Koninie zaleca objazd ul. Wyzwolenia oraz Przyjaźni w kierunku Centrum. Kolejne skrzyżowania, gdzie mają być prowadzone prace to ul. Przemysłowa – Trasa Warszawska (na pasie wprost i w prawo od Komendy Miejskiej Policji) oraz ul. Poznańska – Dworcowa (oba pasy do Poznańskiej na skrzyżowaniu). Zalecany jest objazd ul. Przemysłową do ul. Paderewskiego i Kleczewską od Kramska i Bydgoszczy, a od Koła i Poznania w kierunku północnym, przez ul. Europejską i Trasę Bursztynową.

- Prosimy o omijanie powyższych skrzyżowań (Kard. S. Wyszyńskiego/ Przyjaźni oraz Przemysłowa/ Trasa Warszawska oraz Poznańska/ Dworcowa) ze względu dużo mniejszą przepustowość i tworzące się zatory – informuje koniński magistrat.

Utrudnienia mają potrwać do 7 czerwca. Prace będą prowadzone w dzień i w nocy, a po ich zakończeniu (jak tłumaczy Urząd Miejski) skrzyżowania uzyskają lepszą sprawność sygnalizacji świetlnych.

Mapy: ZDM Konin

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole