Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościW Brzeźnie kibicowali trzyletniej Marysi. Żeby wygrała z chorobą

W Brzeźnie kibicowali trzyletniej Marysi. Żeby wygrała z chorobą

Dodano:
W Brzeźnie kibicowali trzyletniej Marysi. Żeby wygrała z chorobą
Pomoc

W świątecznej i familijnej atmosferze odbył się koncert dla trzyletniej Marysi. Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie pękał w szwach, mimo meczu, który odbywał się w tym samym czasie.

Jak na grudniowy występ przystało były kolędy, świąteczne melodie i piosenki. Scenę opanowała orkiestra dęta, tancerki, wokaliści i keyboardziści z GOK-u. Po sali przemieszczały się anioły i wolonatriusze ze Szkoły Podstawowej w Brzeźnie. Mikołajkowo - charytatywny koncert w całości był poświęcony małej mieszkance gminy Krzymów, która zmaga się z zespołem różnorakich dolegliwości i chorób, objawiającymi się tworzeniem guzów w całym ciele. 

- Jesteśmy tutaj po to, aby jej pomóc w ciężkiej walce bo mimo młodego wieku, życie wielokrotnie doświadczyło tę małą dziewczynkę – powiedział Krzysztof Kędziora, dyrektor KOG-u. W licytacjach towarzyszyła mu Danuta Mazur, wójt gminy Krzymów, która zachęcała zebranych do szczodrości i pomocy, a mieszkańcy jej nie odmawiali. I kibicowali małej dziewczynce w tym nierównym „meczu” z chorobą.

Niestety, nie mogła w tym wszystkim uczestniczyć mała bohaterka, która pod opieką rodziców przebywa właśnie na turnusie rehabilitacyjnym, ale ciągle jej można pomagać, chcociażby Tutaj.

 

 

Czytaj więcej na temat:GOK Brzeźno , koncert dla Marysi
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole