Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWalentynki, Środa Popielcowa, a może Święto Latarni? Wybierzcie sami

Walentynki, Środa Popielcowa, a może Święto Latarni? Wybierzcie sami

Dodano: , Żródło: LM.pl
Walentynki, Środa Popielcowa, a może Święto Latarni? Wybierzcie sami
Dzień dobry!

Jedni mówią Walentynki, inni – Środa Popielcowa. Można też to wszystko olać i po prostu cieszyć się tym dniem (na ile się da, bo zimno).

Nie przytoczę słów, które powiedziałem rano, gdy zobaczyłem, że znowu trzeba skrobać auto. Na pocieszenie dodam, że w ciągu dnia będzie już cieplej, może jeszcze nie wiosennie, ale jest szansa, że mimo wszystko po dworze będzie chodzić przyjemniej. Trochę też popada, więc z tymi spacerami to wybierzcie odpowiednią porę.

Dziś są oczywiście Walentynki, można je świętować, ale nie trzeba. Podobnie, jak ze Środą Popielcową, czyli w Kościele katolickim pierwszym dniem postu. Nie za bardzo się to zgrywa jedno z drugim. No to można dodać, że Chińczycy wciąż świętują nowy rok (obchody zakończą się 24 lutego Świętem Latarni), a w Japonii to dziewczynki 14 lutego obdarowują chłopców prezentami. Każdy więc może sobie wybrać, co mu najbardziej pasuje.

Jak już przy wyborach jesteśmy to oczywiście zaczęła się kampania samorządowa. A dziś program „Dwie na Jedynkę” z kolejnym kandydatem na prezydenta Konina – Jakubem Eltmanem (Wasz Konin). Zapraszamy o godz. 20.00.

Macie ciekawy temat? Piszcie na b.skonieczny@firma.lm.pl, dzwońcie na 883 797 002 albo dawajcie znać na FB i WhatsAppie. Miłego dnia!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole