Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWeekend w mieście Tura. Dla każdego coś dobrego

Weekend w mieście Tura. Dla każdego coś dobrego

Dodano:
Weekend w mieście Tura. Dla każdego coś dobrego

Koncerty, zawody, wodny plac zabaw, wesołe miasteczko, pokazy, warsztaty, degustacja serów – to tylko niektóre atrakcje rozpoczynających się w sobotę dni Turku. Na dwa dni serce miasta przeniesie się do Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W sobotę świętowanie rozpocznie się o 14.00 rajdem rowerowym. O 17.00 w OSiR zrobi się głośno. Wystąpią: Cross Road, ORNETTE a gwiazdą wieczoru będzie zespół Kobranocka. Ten dzień zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Niedziela to przede wszystkim zmagania sportowe najmłodszych. O 13.00 rozpoczyna się Runmageddon Kids. Dzieciaki będą musiały pokonać m.in. rów z wodą i błoto. Zmagania potrwają do 18.00. Przez cały czas najmłodsi będą mogli korzystać z wesołego placu zabaw. Organizatorzy zapraszają również całe rodziny na eko – warsztaty. Tuż przed koncertami swoimi umiejętnościami pochwali się Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ,,Ogniki”. O 17.00 rozpoczną się koncerty. Wystąpią: 3 po Trzy, Czerwone Gitary a gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny.

Podczas imprezy będzie można skosztować grillowanych serów, w ramach wspólnej promocji miasta i mleczarni Turek pod nazwą „Turek polska stolica sera”.
A na zmęczonych upałem czekać będzie jedyny w regionie plac zabaw przy OSiR.

Czytaj więcej na temat:turek, Dni Turku i Gminy Turek, Atrakcje
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole