Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWernisaż Edyty Wysockiej. Odkrywanie kobiecej mocy przez malarstwo

Wernisaż Edyty Wysockiej. Odkrywanie kobiecej mocy przez malarstwo

Dodano:
Wernisaż Edyty Wysockiej. Odkrywanie kobiecej mocy przez malarstwo
Strefa K

Wzruszenie, rozmowy i muzyka towarzyszyły otwarciu wystawy Edyty Wysockiej ,,Siła Kobiety” w Konińskim Domu Kultury.

Piątkowy wieczór przyciągnął do Strefy K miłośników talentu artystki jak i młodych muzyków. Wernisaż otworzył utwór ,,Natural Woman” Arethy Franklin, który przepięknie wykonała Iga Lewandowska w towarzystwie Wojtka Olińskiego (gitara).  

Edyta Wysocka to kobieta z pasją, koninianka, absolwentka Wydziału Kultury i Sztuki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Łączy pracę zawodową z pasją. Na co dzień jest szefową salonu fryzjerskiego. Po godzinach znajduje czas na uwolnienie swojego malarskiego talentu. W zaciszu domowym stworzyła własną pracownię, wypełnioną kolorami i pozytywną energią. Jak twierdzi: fryzjerstwo i malarstwo dają jej ogromną satysfakcję. Wiele osób zaskoczyła swoją twórczością.

- Moją inspiracją są ludzie – powiedziała podczas wernisażu artystka. – Kobiety zawsze były ważne w moim życiu. Mam je obok siebie na co dzień. O kobietach wiem wszystko. Pracuję z kobietami, przyjaźnię się i im zawdzięczam w swym życiu najwięcej.  

Obrazy Edyty Wysockiej są pełne emocji, współtworzą opowieść o życiu, postrzeganiu świata ludzi i zwierząt, ponieważ to też część jej twórczości. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole