Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWyjątkowo ciepła jesień. Gdzie warto być w środę?

Wyjątkowo ciepła jesień. Gdzie warto być w środę?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wyjątkowo ciepła jesień. Gdzie warto być w środę?
dyżur

Przed nami kolejny jesienny, ale ciepły dzień. Środa to mały piątek, więc trzymajcie się i byle do weekendu! Jestem do Waszej dyspozycji do późnego wieczora.

Na drogach w Koninie i powiecie konińskim spokojnie. Dziś Światowy Dzień Turystyki, który warto wykorzystać na wędrówki chociażby po okolicy. Pogoda będzie temu sprzyjać, bo meteorolodzy prognozują nawet 28 stopni Celsjusza w najcieplejszym momencie dnia. Polecam Wam miejsce, z którego pochodzi dzisiejsze zdjęcie – Lawendowy Ląd. Urokliwe, spokojne, a przede wszystkim blisko Konina i można wyskoczyć tam po pracy.

O godz. 18:00 warto zajrzeć do restauracji „Rogatka”, gdzie odbędzie się kolejna impreza organizowana przez Konińską Radę Kobiet. Panie będą mogły skorzystać z konsultacji kosmetologicznych i trychologicznych. Będzie też o zabiegach na twarz i ciało, które warto wykonać po lecie i o kosmetykach na jesień. Panowie w tym czasie z pewnością odnajdą się w kinie kameralnym przy ul. Okólnej, gdzie o tej samej godzinie rozpocznie się pierwsza w tym sezonie „Środa z kinem niezależnym”. Na początek krótkie metraże, które startowały w 69. OKFA – Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnym im. Profesora Henryka Kluby. Po tych wszystkich wydarzeniach, wejdźcie o godz. 20:00 na portal LM.pl. Czekać będzie na Was kolejny odcinek „Dwie na Jedynkę”.

Jeśli macie jakiś problem, zauważyliście kolizję czy wypadek, albo stoicie gdzieś w korku piszcie i dzwońcie. Dyżuruję dla Was do wieczora pod numerem telefonu: 883787001. Możecie również pisać na nasz WhatsApp, Facebook lub e-mail: redakcja@portal.lm.pl.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole