Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Kolizja na trasie Bursztynowej. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Konina

LM.plWiadomościNiezwykły dzień w kalendarzu. Trzeba więc zacząć od czegoś dobrego

Niezwykły dzień w kalendarzu. Trzeba więc zacząć od czegoś dobrego

Dodano:
Niezwykły dzień w kalendarzu. Trzeba więc zacząć od czegoś dobrego
Dyżur

Niezwykły dzień w kalendarzu. 29 lutego to data, która w kalendarzu pojawia się tylko raz na cztery lata, czyniąc ten dzień wyjątkowym, zwłaszcza dla tych, którzy mają szczęście obchodzić wtedy swoje urodziny. Dlatego przekazujemy im najlepsze życzenia.   

Dzień Żaby - to święto, które przypada właśnie 29 lutego, podkreślając jego unikatowość. Żaby, pełniąc kluczową rolę w ekosystemach, są również uznawane za symbol szczęścia, co dodatkowo podnosi znaczenie tego dnia. Wiem, że są miłośnicy i kolekcjonerzy żabich figurek w różnej postaci. 

Dzień Tosta – przypomina o śniadaniu i zachęca do eksperymentowania z różnorodnymi dodatkami. Osobiście wolę na słodko i już pędzę podłączyć toster. A Wam życzę smacznego. 

Kulturalne popołudnie. Na kulturalne popołudnie polecam wyjście do domu kultury Oskard w Koninie na musical „Romcio i Julka, czyli ostatni zajazd w Krużewnikach" o godz. 17.00.  Sztuka napisana przez Sławomira Kaliszewskiego, jest pastiszem nie tylko dramatu Szekspira, ale i kultowego polskiego filmu, co zapowiada mnóstwo humoru. Realizacją i produkcją przedsięwzięcia zajął się Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. Do kin trafiła właśnie nowa wersja filmowego hitu „Sami Swoi”, do którego nawiązuje również konińska produkcja. Podejdź no do płota jako i ja podchodzę. Znacie ten kultowy cytat?

Skontaktuj się z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie czy interesujące historie, którymi chcielibyście się podzielić, nie wahajcie się kontaktować poprzez WhatsApp, mailowo na adres redakcja@portal.lm.pl lub telefonicznie pod numerem 535 990 026. Wasze opinie i historie są dla nas bardzo ważne.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole